Koupím Kabely 10x0.35 a 20x0.35 ATYP BARVY

Přístroje, součástky, náhradní díly. Náhrady součástek, kompatibilita apod.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

Koupím Kabely 10x0.35 a 20x0.35 ATYP BARVY

#1 Příspěvek od weed_smoker »

Zdravim,
Jednomu kamarádovi se povedlo rozjet kabely,který nejdou sehnat jen tak v elektře,docela průšvih je,že v dokumentaci k tomu přístroji jsou uvedený barvy drátů a nesmí se do ní čmárat(jinak bych tam dal UNITRONIC a hotovo).Povedlo se mi je najít na RS a dokonce oba 20x0.35 i 10x0.35 Jenomže problém,30m(minimum u RS) zas nepotřebuju.Ikdyž si kus nechám za práci,stačilo by mi 10m,max.15m od každýho(spíš od 10x0.35,tý dvacítky fakt jenom těch 10m,víc ne).Je to teda alphawire,třeba tyhle barvy vyrábí i někdo jinej.Pak jsem našel,že to u nás prodává OFFICIAL,ale taky nevim,jestli by odmotali.Nejkratší dýlky v kuse jsou potřeba 4m 20x0.35 a 7m 10x0.35.Bral bych i použitej,klidně špinavej,ale nesmí bejt děravej nebo skříplej.Ty barvy jsou některý nahovno,jsou tam třeba hnědý,tmavá(brown) a světlá(tan),oranžová společně s růžovou(velká vzácnost) a pak červený(3 - BLK/YEL/GRN) a bílý s proužkem(min.4) a ten proužek je po dýlce jako např.PE vodič a ne napříč jako u toho unitronicu nebo sykfáče(tlustýho).
Podle tohodle je to barvama "chart D" pro 10 a pro 20.

Odpovědět

Zpět na „Sháňka po přístrojích, součástkách nebo náhradních dílech“