Čeho (koho) by stálo za to se zbavit ...

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

Čeho (koho) by stálo za to se zbavit ...

#1 Příspěvek od EKKAR »

Jeden odkaz .. https://echo24.cz/a/SyFAN/experiment-se ... a-vysledek ... a včil ogaři ring volnej k debatě ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#2 Příspěvek od Hejnicek »

Mozna bych mohl zacit vyhazovat bordel z okna. K popelnici daleko.
U nas dyzgriminaci nemame, tak je tedy ta fotka asi normalni situace.

Uživatelský avatar
jirkati
Příspěvky: 1349
Registrován: 21 kvě 2008, 02:00
Bydliště: near Liberec (JO70MT)

#3 Příspěvek od jirkati »

Ale to je přece docela jednoduché. To by cikáni nikdy neudělali, ti jsou totiž poměrně slušní. Tenhle bordel dělají romové. Známý zpěvák Patrik Banga to vysvětloval v TV tak, že cikáni normálně pracují a ti, co si říkají romové jsou ti, co jsou na dávkách, nikdy nepracovali a nikdy nebudou. Řekl doslovně" Já jsem Cikán, mě s romákama nikdy nespojujte.".
Lidé, kteří nikdy nepracovali si prostě nedokářou vážit práce jiných. Pak jim připadá normální, ze jim někdo dá peníze, někdo jim všechno zařídí, někdo po nich uklidí, někdo opraví co zničili.
Zdá se, že popřevratové zrušení povinnosti pracovat nebyl zrovna taktický tah. Jenže naše načalstvo už tehdy vědělo, že bude nezaměstnanost, takže povinnost pracovat by byla těžko vymahatelná. Tohle je jeden z mnoha neřešitelných problémů, protože už vyrostla třetí generace romů, kteří pojem "práce" berou jako sprosté slovo.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#4 Příspěvek od p32 »

Já bych to tak nechal dokud si tito nájemníci neudělají brigádu s úklidem.

Uživatelský avatar
samec
Příspěvky: 3692
Registrován: 19 pro 2017, 01:00

#5 Příspěvek od samec »

Keby ten experiment neukončili, tak tam mohol byť odpad, ako na Luníku 9, po tretie poschodie.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#6 Příspěvek od rnbw »

Treba zamestnat domacich, nech to upratuju po svojich susedoch. Oni si uz medzi sebou urobia poriadok.

Uživatelský avatar
frpr666
Příspěvky: 1051
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

#7 Příspěvek od frpr666 »

Koukám, že se tam povalují PET lahve.
V Německu se PET lahve zálohují. V ČR MŽP tvrdí, že sběr funguje dobře, že zavední zálohování není potřeba.

Uživatelský avatar
samec
Příspěvky: 3692
Registrován: 19 pro 2017, 01:00

#8 Příspěvek od samec »

Takže kvôli degešom chceš platiť za prázdne fľaše? Alebo čo si tým chcel povedať?

Uživatelský avatar
hobbyrobot
Příspěvky: 123
Registrován: 17 čer 2015, 02:00

#9 Příspěvek od hobbyrobot »

Pokud se dobře pamatuji, tak před léty se do chánovských bytu důvěřivých a proto nezamykajících Rómů vkrádali gádžové, odmontovávali jim radiátory ústředního topení a prodávali je do sběru.
Tohle vypadá, že se tihle padouši vrátili a pohazováním odpadků chtějí ubohé diskriminované Rómy očernit nejen verbálně, ale i fyzicky.

Uživatelský avatar
Victronix
Příspěvky: 910
Registrován: 23 lis 2007, 01:00
Bydliště: Vážany

#10 Příspěvek od Victronix »

Vratné PETky se vyrábějí v Aši. Z Německa se doveze matroš a zpět flašky.
V hodně státech jsou zálohované i plechovky.
Hledám ideální řešení...

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#11 Příspěvek od kejki »

Vratné láhve jsou hlavně obchod s mašinkama, neskákejte na tu kampaň. U moře to sbírají gangy a o kus dál ve vnitrozemí se to povaluje. Úspěšnost sběru 90% a to je v lahvích u nás bez záloh.
Navíc flašky jsou jen malinká část toho bordelu pod okny, co sáčky, hračky a vložky, to se bude taky zálohovat?

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#12 Příspěvek od Celeron »

Chlapci, chlapci, víte co je to předsudečná nenávist? Poslouchali jste závěry tý konference minulej týden? Aby jste se pak nedivili až někdo zazvoní....
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#13 Příspěvek od p32 »

p32 píše:Já bych to tak nechal dokud si tito nájemníci neudělají brigádu s úklidem.
Tak já tam nenávidím nikoho, já jsem jen přející. :lol:

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#14 Příspěvek od robo »

Když ten bordel co je v Chánově budou řešit humanisté tak se problém nevyřeší protože tady musí platit zásada na hrubý pytel hrubá záplata. Prostě se s tím ne*srat a hnát ten dobytek bičem, jenom tak lze udržet trochu udržitelný stav. Po dobrým to s nimi nejde. Jenže většina politiků je připosraná a pokud by se našel někdo kdo by do toho lejna hrábl a kašlal na servítky tak ho "kolegové" oznámkují jako populistu, extremistu, fašistu a pod. Pokud se problém nepojmenuje správným jménem tak to řešení nemá. Na tenhle bordel by se hodil Jiří Čunek. Toho mám v paměti jako rázného politika ve vztahu k romské problematice.

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#15 Příspěvek od xsc »

robo píše:Na tenhle bordel by se hodil Jiří Čunek. Toho mám v paměti jako rázného politika ve vztahu k romské problematice.
Ano, vyčistil střed Vsetína na úkor té vesnice, kam jich část vystěhoval. Tam mu děkují ještě dnes...

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“