SAMSUNG SGH-E770,mrtva klavesnica

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Babykiller

SAMSUNG SGH-E770,mrtva klavesnica

#1 Příspěvek od Babykiller »

Potreboval by som poradit.
Jedna sa o telefon typu SAMSUNG SGH-E770.Tento mobil sa mi dostal do ruk s tym,ze ak som dal bateriu,tak sa sam zapol a nesiel ani vypnut..Klavesnica vobec nereagovala a stale bolo signalizovane nabijanie...Tuto chybu som uz uspesne odstranil,mobil ide f pohode..Lenze je tu este maly ale podstatny problem..Akonahle zapnem mobil,nejde vypnut a klavesnica VOBEC nereaguje...Tak mi prosim poradte,co by to asi tak mohlo byt...
Vopred dakujem za Vase rady... 8-)

Návštěvník

#2 Příspěvek od Návštěvník »

Zøejmì byl utopen a je tøeba ho vyèistit a pak vysušit, tento týden jsem dìlal 2 Samsungy se stejnou závadou a vždy tam byla oxidace.

Babykiller

To Anonymni

#3 Příspěvek od Babykiller »

Ja som ho 2x vykupal v liehu a neakom to nemizne...Myslis ze by som ho mal este raz vykupat??Jak dlho ho mam kupat v liehu???Inac jak ho potom susis??ja ho prefuknem fenom.
Dik za radu.

Návštěvník

#4 Příspěvek od Návštěvník »

No to by mìlo staèit, já suším tel. horkovzdušnou pájkou na 200°, ještì je potøeba sundat membránu klávesnice a oèistit kontakty. Pokud to nepomùže, bude zádrhel v HW.

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#5 Příspěvek od Raptor181 »

Rozhodne by som ho preflesol. Vyzera to na SW zavadu.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Návštěvník

#6 Příspěvek od Návštěvník »

U Samsunga FW nepomùže na klávesy.

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“