Hvjezdná pjechota

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

Hvjezdná pjechota

#1 Příspěvek od masar »

Dosud jsem byl toho názoru, že příspěvky obsažené v sekci Hvjezdná pjechota se tam dostaly pouze prostřednictvím moderátorů jako důsledek vyhodnocení "odborné úrovně" těchto příspěvků (potažmo přispěvatelů), mající za cíl posloužit nejen k pobavení, ale hlavně k seznámení s mantinely, po jejichž překročení jsou příspěvky do této sekce moderátory přesunuty.
Dnes si tam jeden z uživatelů takové vlákno založil.
Nevidím žádný smysl v tom, aby měl uživatel možnost založit zde vlákno ze svého vlastního rozhodnutí a ještě k tomu bez jakéhokoliv vztahu k elektronice, jako hlavní náplni tohoto fóra, zvláště když jsou zde sekce k tomu určené.
Proto navrhuji sw omezit popř. zakázat možnost zakládání vláken v této sekci uživatelem nebo alespoň do záhlaví sekce vložit patřičné upozornění.
Je to snad i v zájmu omezení plýtvání datovým prostorem serveru.
Dávám to ke zvážení...
:wink:
edit:
Než jsem to dopsal, tak ZdenekHQ už zaúřadoval a dotyčné vlákno zlikvidoval. Ale i tak ...

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#2 Příspěvek od Crifodo »

jaký je rozdíl v tom, založit vlákno které (třeba tobě) připadá "vohovně" v HP nebo jinde?
Vlákno Zajímavé obrázky v sekci Na vyzkoušení sežere podstatně víc "drahocenných" kB a taky tam zatím nikdo nedělá liposukci.

masar
Příspěvky: 12295
Registrován: 03 pro 2005, 01:00

#3 Příspěvek od masar »

A mám si v této sekci založit vlákno s vtipnými obrázeky nebo si tady vyzkoušet funkčnost HTML značek ? Připadne ti to systémové?
:wink:

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#4 Příspěvek od Crifodo »

Poukazoval jsem jen na fakt hospodaření s prostorem, pokud to je nebo není podstatné, zná a rozhodne si vlastník.

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“