Auto - zpětné zrcátko s Androidem a navigací

O přijímačích satelitních i pozemních navigačních služeb

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jirys
Příspěvky: 330
Registrován: 02 zář 2009, 02:00
Bydliště: Severní Morava

Auto - zpětné zrcátko s Androidem a navigací

#1 Příspěvek od jirys »

Zdravím mám zpětné zrcátko s Androidem , vše funguje ale mám problém ...
Apky se dají stáhnout s Google Play ale ja jsem tam chtěl nahrát moje " upravené IGO " a nemohu se dostat ke souborum když to připojim kabelem k PC . Nic se neděje soubory nevidím akorát to pípne v PC že se to připojilo poradí někdo ? Jestli je na to nějaký fígl ...

odkaz :

https://www.ebay.com.au/itm/Rear-View-M ... 4377657595
Přílohy
s-l1600.jpg

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#2 Příspěvek od ok1hga »

jaký máš v PC systém ?

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#3 Příspěvek od keemo »

Stahnout v androidu roletu a podivat se v jakem rezimu se pripojuje pres kabel. Novejsi androidy v zakladu jdou v rezimu nabijeni. Pro prenos souboru je nutno v rolete zmenit stav. Uz se to tady resilo.

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#4 Příspěvek od Artaban001 »

Nevyskočí Ti v tom zařízení volba připojení, když to propojíš s PC?

Uživatelský avatar
jirys
Příspěvky: 330
Registrován: 02 zář 2009, 02:00
Bydliště: Severní Morava

#5 Příspěvek od jirys »

V pc mam win10 ale zkousel jsem to i v Ubuntu a vzdy pc jen pipne ze se to pripojilo .
Zadna roletka se take nezobrazi vzdy naskoci hned ta obrazovka co je na obrazku , je tam ikonka pro nastaveni ale v ni to take neni , jsou tam jen informace jak nastavit nahravani na Sd kartu , wifi , Sim karta , jas atd...

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#6 Příspěvek od ok1hga »

jirys píše:V pc mam win10 ale zkousel jsem to i v Ubuntu a vzdy pc jen pipne ze se to pripojilo
tak se podívej v W10 do "správce zařízení", tam by se to mělo po připojení objevit a zkontroluj jaký je tam ovladač a jestli ho vůbec zná . . .
případně doinstalovat.
Pak by to mělo být vidět ve správci souborů jako "disk" a mělo by být možnost v tom listovat, mazat, kopírovat apod.

Uživatelský avatar
misocko
Příspěvky: 1250
Registrován: 26 čer 2009, 02:00
Bydliště: Hlohovec (Sk)

#7 Příspěvek od misocko »

podla polohy "tlacitok" , nema to roletku napravo?
inac v spanielsku som do auta v pozicovni vyfasoval "mobil" , bola to navigacia, s pristupom na net + hot spot. Bol to klasicky mobil s upravenym android softom. Nic viac sa tam robit nedalo. takze mozno aj toto ma upraveny android tak aby si sa v tom jednoducho nemohol vrtat.

Uživatelský avatar
piCZus
Příspěvky: 636
Registrován: 05 pro 2018, 01:00

#8 Příspěvek od piCZus »

Jenom idea: pokud nejde zapnout mtp (což je divné), tak použij adb (to je v každém androidu). Tzn. ve windows musí být nainstalované ovladače, v androidu povolené vývojářské nástroje a v nich zapnuté ladění usb (tohle má každý android), potom stačí použít třeba plugin do totalcmd ve windows.
A když už by šlo o to igo, tak ho stačí zkopírovat na sd kartu (adresář) a nainstalovat .apk (to jde také v každém androidu). Kdybys to igo chtěl mít ve vnitřním úložišti, tak ho tam překopíruj z sd karty. Na souborové operace stačí použít totalcmd pro android (nainstalovaný z play). Pokud by se jmenovala sd karta nebo vnitřní úložiště nějak nestandardně, tak uprav cestu v sys.txt.

Uživatelský avatar
jirys
Příspěvky: 330
Registrován: 02 zář 2009, 02:00
Bydliště: Severní Morava

#9 Příspěvek od jirys »

Dekuji vam za napady az bude trochu casu vse vyzkousim ...

Odpovědět

Zpět na „Navigace“