Je to ten němec nebo né

Příspěvky, které svou "duchaplností" přesahují možnosti toho fóra.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

Je to ten němec nebo né

#1 Příspěvek od Celeron »

Dnes mám zajímavej den.
Minulej pátek jsem si koupil 3 m HDMI kabel a 12 ks cinč samic žlutá, bílá, červená po 4 ks.
Divný, HDMI kabel je už od soboty nainstalovanej ale ty konektory už hledám asi 2 hodiny. Převrátil jsem auto vzhůru nohama, prošacoval kapsy veškerejch hadrů co nosím, v dílně vše co leží po stolech a nic.
Ukradl mi je ten němec, nebo to má jiný vysvětlení? :oops:
Myslel jsem, že ještě nejsem tak hrozně starej. :(
Ach jo, zítra je svátek, zase čekat ...
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
nekmil
Příspěvky: 780
Registrován: 06 bře 2005, 01:00
Bydliště: Havířov

#2 Příspěvek od nekmil »

To mě se jednou stalo, že jsem součástky v prodejně zaplatil a nechal je tam. A doma jsem je hledal v tašce a nemohl najít. No musel jsem tam znovu. :D

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#3 Příspěvek od Celeron »

Hmm, tak to abych tam zavolal, jelikož prodejku v prkenici nemám, tak jsem možná stejnej případ jako Ty. Asi zůstala zastrčená v tom pytlíku :oops:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
jardafiala
Příspěvky: 1414
Registrován: 20 čer 2010, 02:00
Bydliště: Česká Lípa

#4 Příspěvek od jardafiala »

Jo to já takhle sedím (ůplně SÁM) ve své jakodílně, vyndám z desky procesor, otočím se a po otočení zpátky je PRYČ !!!! Hledání skoro hodinu. Odložený na tak blbé místo, že nebyl vidět. A to néni jediný případ. Když kolem mě chodili moji kluci taxem je podezříval, teď není koho obvinit :( A lepší už to nebude.

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#5 Příspěvek od tomasjedno »

Jestli v tom nemá prsty ten Angličan :D

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#6 Příspěvek od rnbw »

Celeron píše:Ukradl mi je ten nìmec, nebo to má jiný vysvìtlení? :oops:
Ak ich najdes v chladnicke, tak je to ten Nemec.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#7 Příspěvek od Celeron »

Tam jsem se teď díval, nejsou tam. Vzdal jsem hledání, koupím nový. To jsem zvědavej, kdy a kde se najdou, dám pak vědět. Tedy jestli nezapomenu. :wink:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#8 Příspěvek od termit256 »

Najdes je hned po tom co je koupis znovu :-)

Uživatelský avatar
teufel
Příspěvky: 355
Registrován: 09 úno 2017, 01:00
Bydliště: Na dohled od Spolany

#9 Příspěvek od teufel »

Před 10 lety jsem se stěhoval. Zabalil kompletní sadu šroubováků, křížové, ploché, torxy a jiné. Našel jsem je letos v krabici od přenosného DVD přehrávače, když jsem se chtěl podívat, jestli ten přístroj je ještě k něčemu nebo ho mám vyhodit... No, už jsem ho asi vyhodil dřív.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#10 Příspěvek od rnbw »

jardafiala píše:Jo to já takhle sedím (ùplnì SÁM) ve své jakodílnì, vyndám z desky procesor, otoèím se a po otoèení zpátky je PRYÈ !!!! Hledání skoro hodinu. Odložený na tak blbé místo, že nebyl vidìt.
To sa mi stava tiez. Nieco drzim v ruke, polozim a zmizne to. Potom nadavam a hladam, vacsinou je to pod (alebo za) niecim skryte. Pravdepodobnost vyskytu tohoto problemu je priamo umerna velkosti bordelu na stole.

Ale horsie je, ked nieco spadne na zem. Vacsinu veci sice po chvili nadavania najdem, ale niektore som nenasiel nikdy.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#11 Příspěvek od Crifodo »

Někdy v 2016 jsem opravoval přímotop, mj. malým žlutým šroubováčkem Tang - Yugoslavia. Po skončení práce mi chyběl, tak jsem se podíval do přímotopu, pak všude po místnosti, pak ještě jednou...
Dodneška se nenašel. Žerou to poltrgajsti.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#12 Příspěvek od Celeron »

Stejnej problém jsem měl už před 15 lety. Něco jsem rozebral, vyčistil v saponátu a nechal na sluníčku uschnout. Montuju to dohromady a kurňa chybí tlačná pružina 10 x 30 mm. Hledal jsem ji jak blbec kolem stolu a nikde nic. Pak jsem šel pro něco domů a po návratu vidím, jak se v těch vyčištěných věcech přehrabuje zobákem straka. :roll: Cinče nejsou lesklý.

to jardafiala: Tak to se mi stalo taky. Šváb se asi nějak šikovně zapíchnul do rukávu svetru a odnesl jsem ho pryč. Pak ho našel se smáčknutejma nohama na schodech.

to tomasjedno: Angličan to není, neklepu se a hladina dopaminu je v pořádku. :roll:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#13 Příspěvek od Celeron »

termit256 píše:Najdes je hned po tom co je koupis znovu :-)
Copak tohle stálo pár šušňů, horší bude až třeba někde zmizí mobil. Né tak kvůli HW ale ty kontakty zas tak často neachivuju a stále přibejvají...
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Radimosso
Příspěvky: 737
Registrován: 15 bře 2007, 01:00
Bydliště: Č.Těšín

#14 Příspěvek od Radimosso »

Taky jsme se na toto téma jednou bavili v mé bývalé práci.
Vesměs ženský kolektiv a jedna z nich to četla v novinách,
že to napadá povětšinu lidi, kteří jsou hodně intelektuální a pracují více hlavou jak rukama, čehož i další vedlejším účinkem je i špatná orientace a mnoho z postižených odejde a už zpět netrefí...

Načež jedna starší kolegyně pronesla větu roku :

" Tak to raději zůstanu blbá, než bych netrefila domů ! " :)

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#15 Příspěvek od Sandal »

Popíšu taky můj dost divnej zážitek, kterej se mi stal. Nic jsem neztratil ale jedu autem a 100m předemnou jede auto a začne odbočovat doleva protože jinam jet nešlo. Rovně byla uzavírka, zátaras a za ním rovinka asi tak kilometr. Odklonim zrak na 2 vteřiny na rádio a odbočující auto bylo fuč. :roll:

Nebo jsem taky byl v nějaký anomální zóně nebo jak se tomu říká, kde mě zastavil cestář který kyvadlově řídil dopravu. Zastavil jsem a nechal před regulovčíkem dost místa a tak jsem pustil brzdu že přijedu trochu blíž k němu. Jelikož jsem evidentně stál z kopce předpokládal jsem že se auto rozjede dopředu ale kdepak. Začal jsem do toho kopce couvat. Byla to fakt sranda. S kámošem jsme se docela pobavili.
Bylo to na silnici 17 u Podhořan u Ronova zde u toho mostku, kterej opravovali https://1url.cz/zz0wb

Odpovědět

Zpět na „Hvjezdná pjechota“