a zase něco pro elektrikáře

Příspěvky, které svou "duchaplností" přesahují možnosti toho fóra.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
samec
Příspěvky: 3692
Registrován: 19 pro 2017, 01:00

a zase něco pro elektrikáře

#1 Příspěvek od samec »

Môžete niekto napísať, ako to skončilo? Ja som to nemohol dopozerať.
https://youtu.be/4L-IUxFNDcM

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#2 Příspěvek od ZVUK2000 »

Hvjezdná pjechota je púroti videu H.O.V.N.O :evil:

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od workhard »

Dobrej retard.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#4 Příspěvek od Hill »

To je přesně případ takového, kdo chce vydělávat na youtubu, aniž by se napřed chtěl něco naučit.
Ukázka naprosté převahy sebevědomí nad znalostmi, ba i nad zdravým rozumem, jak vyšitá.

Uživatelský avatar
MiraSt
Příspěvky: 1202
Registrován: 19 dub 2008, 02:00
Bydliště: Fryčovice

#5 Příspěvek od MiraSt »

A není to náhodou tak, že je to vzdělaný člověk a přesně ví co udělat aby to vypadalo, že je retard? Je mi podeřelé, že dvakrát dostal pecku a nijak nebyl otřesený. Z vlastní zkušenosti vím jak mi bylo když jsem to dostal. :-)
Posílal jsem elektřinu horníkům. Už dofárali. Důl Staříč - Paskov. Gravidity se nekoná. Na jaře 2023 zásyp. 20.4.2023 vyjel z dolu poslední vozík. 2.5.2023 se zastavuje hlavní ventilátor.

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#6 Příspěvek od ZVUK2000 »

To je možný že to jen divadlo. 8O

Uživatelský avatar
jardafiala
Příspěvky: 1414
Registrován: 20 čer 2010, 02:00
Bydliště: Česká Lípa

#7 Příspěvek od jardafiala »

Vydržel jsem kousek a je mi to jasný, takhle blbej a živej nanednou snad nikdo být nemůže, je to narafičený.

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Lukas-Peca »

To teď na toto fórum budete dávat odkaz na každé stupidní video na youtube, které najdete? Tak to asi nebude stačit server.

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#9 Příspěvek od Achab »

MiraSt píše:A není to náhodou vzdělaný člověk a přesně ví co udělat aby to vypadalo, že je retard?
Pak by to měl jasně prezentovat jako šaškárnu, aby nedával příklad různým diletantům.
Nicméně podobnou "elektroinstalaci" jsou schopní stvořit i někteří živnostníci...

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#10 Příspěvek od Crifodo »

"těžký" rozhodování, jestli exhibouš hraje retarda, nebo retard ze sebe dělá exhibouše. Možná po shlédnutí celý sračky by bylo jasněji, ale na to je škoda času.

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od radioelectrum »

Podstatou je právě udržet sledovanost. Je to stejný jako u seriálu. Celou dobu si člověk říká jak to je a pořád čeká až se rozluští tajemství z 1 dílu a mezitím odsteduje 150 nezáživných dílů o ničem. Nebo třeba na fejkbůku tam si člověk taky říká který dotaz je myšlen vážně a který je že si dotyčný dělá ze všech pr*
Přílohy
toci se to.jpg

Uživatelský avatar
mluno
Příspěvky: 227
Registrován: 18 dub 2011, 02:00
Bydliště: Benešov (u Prahy)

#12 Příspěvek od mluno »

To mi připomnělo, když mi spolužák vyprávěl (pokud si teda nevymýšlel), že se ho jednou učitel češtiny zeptal, jestli neví, proč mu ty nový gramodesky - takový ty stříbrný - jeho gramofon nepřehraje (snad, že nám i něco chtěl pustit). Učitel češtiny byl jako Hrbolek v tom starém filmu (ostatně prý učil mladého Svěráka, takže měl odkud čerpat), který měl neskutečný přehled o literatuře (i té současné), ale technika šla mimo něj, takže by se tomu klidně dalo věřit. On se ho na to ptal ve školní knihovně, být to dnešní mladá generace, ptá se na nějakou takovou hloupost asi na fejkbůku.

Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#13 Příspěvek od weed_smoker »

Zatim jsem se dostal na "prachsprostý rezavý plechy o průměru 3mm " a nejdřív si jdu dát brko,abych to dokoukal :mrgreen: :marlboro:
BTW.Přežil jsem i italskej erotickej horor z WW2,naprostý céčko od teplýho zabitýho režiséra (Saló aneb 120 dnů sodomy),tak tohle dám v klidu :twisted:


//edit: týpek přežil,bude další.Ale divim se že ho jako vysoce qalifikovanýho takyelektrikáře nenapadlo,že místo fáze vypíná PEN (nemá céen-es,ale céen-cé dvoudrát),když tam i dokázal,že barvy L a N jsou u spousty šňůr prohozený
Naposledy upravil(a) weed_smoker dne 04 úno 2021, 20:44, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
kbulda
Příspěvky: 1487
Registrován: 23 říj 2007, 02:00
Bydliště: u Mělníku

#14 Příspěvek od kbulda »

Jestli to nehraje, tak Kolesa byl genius.

Uživatelský avatar
Zek
Příspěvky: 6
Registrován: 31 led 2013, 01:00

#15 Příspěvek od Zek »

On ma prohozeny uz privod.
Ja se spis divim, ze je jeste zivy. Zase docela uz chapu, ze mu skoro na vsem sviti ta doutnavka. Dostal tolik ran, ze tim zdrojem napeti je on a tak proud tece smerem dratenka > zem.
Docela jste me ovsem nalomili s tim, ze to jen hraje. Na jednu stranu dostal tolik ran, ze to neni mozny. Ale pokud by to byl profik, nedovolil by si tohle zverejnovat, protoze by musel vedet, ze by ho nekdo mohl nasledovat.
Ale zase ... ty obrazky zapojeni zasuvek jsou dobre.
Celkove si myslim, ze vse je realne. A drzim mu palce. Jen by uz nemel brat do ruky sroubovak ;)
S pocitacema mu to jde lip ;) https://www.youtube.com/watch?v=_7Hz9cVaROU

Odpovědět

Zpět na „Hvjezdná pjechota“