Platba za hosting 2021 - dodatek o prostoru na disku

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

Platba za hosting 2021 - dodatek o prostoru na disku

#1 Příspěvek od ZdenekHQ »

Protože mně tady někteří jak starý báby (asi to zavedu jako hodnocení člena) opět zaneřádili OT vlákno o hostingu nesmyslnýma kecama (a já to musel odstřihnout), musím to řešit dodatkem. To kvůli těm, co mají zapnutý sledování. A preventivně rovnou zamykám.

V současné době máme zaplněno cca 20GB z 30GB diskového prostoru. Pokud bych už před časem nepřikoupil 10GB, byli bysme na dorazu. Tenhle hosting prostě běží na spolehlivosti, ne na neomezeném prostoru.

DDUMP má něco málo přes 1GB.

Soubory/obrázky (i přes omezení na 300kb) mají cca 13GB.

Doufám, že si dokážete spočítat, co by se stalo, kdybych povolil třeba 1GB přílohy. To, že někdo neumí nacpat použitelnou fotku do 300kB je v 21. století opravdu ostuda. Na skladování pdf tady opravdu zařízení nejsme, je toho plnej net.

Databáze má necelé 2GB, běžné je mít i provozní zálohu, takže vlastně dvojnásobek.

S tím prostorem souvisí i to, že neběží upload, protože byl na externím serveru. Za chvílu by to tady celý spadlo.

Nápad se stěhováním rovnou zahoďte, na posledních verzích php tohle nejede.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Zamčeno

Zpět na „Provoz fóra“