Zakázkovej toroid nebo C v Česku

Náhrady součástek všeho druhu, informace a dotazy k součástkám

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

Zakázkovej toroid nebo C v Česku

#1 Příspěvek od Celeron »

Vážení, na koho se obrátit kolem zakázkový výroby tráfka? Slyšel jsem, že ceny stejnýho výkonu jsou docela značně různý. Kdo jak rychle reaguje a vyrobí? Potřeboval bych 230/2x30V/8A odděleně/ cca 600W.
Koukal jsem na pár výrobců jestli ho někdo nemá typizovaný a zatím jsem našel jen u JK-ELTRA 230/2x29V/10A.
V jakejch relacích se cca pohybují tyhle typový trafa a kolik bývá přirážka pro atyp napětí?
Díky
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#2 Příspěvek od EKKAR »

Zkus TESLA Blatná.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#3 Příspěvek od termit256 »

Ja si nechaval delat trafa na trafo.cz/
Potreboval jsem napr, 200W toroid s co nejmensim proudem naprazdno, chlap rikal ze neni problem takto trafko navrhnout, ale ze nebude tak tvrde jako standartni trafo, coz mi ale nevadilo. Vsechno si spocitali sami.
Posli jim poptavku a uvidis.

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#4 Příspěvek od ZVUK2000 »

Celeron píše: JK-ELTRA 230/2x29V/10A.
Poptej se přímo u LK-ELTRA (na netu vyplníš formulář), běžně dělaj zakázkovou výrobu.

Uživatelský avatar
taz
Příspěvky: 312
Registrován: 16 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava

#5 Příspěvek od taz »

termit256 píše:Ja si nechaval delat trafa na trafo.cz/
Potreboval jsem napr, 200W toroid s co nejmensim proudem naprazdno, chlap rikal ze neni problem takto trafko navrhnout, ale ze nebude tak tvrde jako standartni trafo, coz mi ale nevadilo. Vsechno si spocitali sami.
Posli jim poptavku a uvidis.
Moje zkušenost s trafo.cz z března. Na začátku března semmejlem poslal poptávku na trafa, potřeboval sem víc kusů s termínem ke konci měsíce... Pod vou dnech sem mejlaem dostal zdupa, že mejlem poptávku ne, že musím přes formuláč na webu, tak sem ho vyplnil odeslal. Po týdnu nečinnosti sem to zopakoval. Po dvou dnech sem objednal trafa hotová z TME. Na konci měsíce sem slušně poděkoval za nabídku, ale že ji už nepotřebuju, že sem koupil jinde, obratem, cca. 5 minut přišla nabídka, bez jedinýho slova.....

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#6 Příspěvek od termit256 »

Ja to s nema probiral telefonocky protoze slo o atypicke veci, ale uz je to nejaka doba. Trafa ktera jdou objednat hotova kupuju vzdy v eshopech, je to levnejsi.

Uživatelský avatar
Nika
Příspěvky: 191
Registrován: 17 úno 2008, 01:00
Bydliště: Dačice
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Nika »

JK Eltra, zrovna dnes mi přišel toroid na zesilovač. Zakázkový, spokojenost, rychlá reakce, poptáno 12.4.
Z Tronicu mi odpověděli až 20.4. Ale tam je umí také dobře.

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#8 Příspěvek od fredis »

Rotor rotuje a stator stagnuje...

Odpovědět

Zpět na „Součástky“