MH74188

Diskuze a poradna o programátorech a programování různých obvodů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
cabernet
Příspěvky: 2775
Registrován: 26 lis 2005, 01:00

MH74188

#1 Příspěvek od cabernet »

Potreboval by som naprogramovať pamäť MH74188.
Mám na diskete progam bin aj hex. Problém je zatiaľ v samotnom programátore. U nás v práci programátor aj je a aj prislúchajúci soft, akurát chýba nejaký redukčný modul 188.

Poraďte prosím.

Uživatelský avatar
DKL
Příspěvky: 377
Registrován: 11 bře 2004, 01:00
Bydliště: Sever jižní Moravy

74188

#2 Příspěvek od DKL »

Zapojení "ruèního" programátoru je tady http://www.edunet.souepl.cz/~weisz/diln ... ac/004.php , je to sice dost pracné, ale jeden IO se zvládnout dá...

Uživatelský avatar
Jajek
Příspěvky: 5
Registrován: 24 črc 2008, 02:00

#3 Příspěvek od Jajek »

Dá se to pro jeden kus vyřešit i jednodušeji. Nedávno jsem zachraňoval SM 261 s vadnou MH 74188. Impulzy jsem dělal pomocí jazýčkového relé. Nebyly sice přesně předepsané 1 mS, ale magnetofon funguje.

Uživatelský avatar
SMITH
Příspěvky: 1259
Registrován: 07 čer 2004, 02:00
Bydliště: Púchov , SLOVENSKO

#4 Příspěvek od SMITH »


:-) Nikdy neøíkejte, že nìco nejde, protože vždy se najde blbec, který neví, že to nejde, a udìlá to ! :-)
Úspìch je špatný uèitel. Kvùli nìmu si chytøí lidé myslí, že nemohou prohrát. (Bill Gates)

Uživatelský avatar
cabernet
Příspěvky: 2775
Registrován: 26 lis 2005, 01:00

#5 Příspěvek od cabernet »

SMITH píše:
cabernet píše:Potreboval by som naprogramovať pamäť MH74188.
Mám na diskete progam bin aj hex. Problém je zatiaľ v samotnom programátore. U nás v práci programátor aj je a aj prislúchajúci soft, akurát chýba nejaký redukčný modul 188.

Poraďte prosím.
čo to máš za programátor ?
Je to od firmy ELNEC Presov. Presny typ vsak neviem, pretoze s tym nepracujem, ale kolega mi tvrdil, ze tuto pamat s nim nenaprogramujem.
Uz je to aj tak neaktualne.

Odpovědět

Zpět na „Programování PIC, ATMEL, EEPROM a dalších obvodů“