Prodej věcí z výstavy supermarketu

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

Prodej věcí z výstavy supermarketu

#1 Příspěvek od starecd »

Zdravím, zajímalo by mě, jak se k těmto věcem určití lidé dostanou a pak prodávají třeba na Aukru. Včera jsem narazil na odvlhčovač Sencor za 2200Kč, jenže dotyčný prodává bez záručního listu, někteří asi mají hodně peněz, že ho vydražili. Stejný člověk prodával i strunovku, taky bez záručáku.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#2 Příspěvek od termit256 »

Nic takoveho neexistuje, prodejce evidentne lze. Vyhni se takove koupi. Nejspis to v tom supermarketu slohnul.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#3 Příspěvek od BOBOBO »

Proč by se vyhýbal , nakupuje v dobré víře . Stejnětak nakupuju na burze vercajk od cikánů . Nekoupím já , koupí ten za mnou .

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od jjilek »

Třeba kupuješ ten vercajk, co ukradli před časem mně z auta. :D Ať slouží.
Kdyby to nikdo nekupoval, tak by to nekradli.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#5 Příspěvek od starecd »

termit256:to víš, že když jsem si to celé kecání přečetl, přešla mě chuť, navíc jsem mu psal, že je to podvod, odpověď byla, že jsem oblíben jen jedním člověkem, zatímco on....Jenže já jsem dlouho nic nevystavoval, nemám co(jen veteš, co půjde do elektrokontejneru) a protože se mi podmínky Aukra nelíbí, navíc bylo období, kdy se nekomentovalo.
Naposledy upravil(a) starecd dne 28 kvě 2021, 18:38, celkem upraveno 1 x.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#6 Příspěvek od termit256 »

Pokud ho chytnou policajti, vec ti zabavi vira nevira a reknou ze si mas prachy vymahat po prodavajicim.
Ale tak jsem to nemyslel, pokud ti prodavajici lze v tomhle, bude ti lhat i v cemkoliv jinem a jednani s takovym clovekem muze byt problematicke. Proto se takovym prodejcum vyhybam.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#7 Příspěvek od rnbw »

Presne tak. Co je v supermarkete vystavene, to sa tam nakoniec aj preda. Zarucak a vsetko ostatne k tomu predsa maju.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#8 Příspěvek od BOBOBO »

Třeba v Lidlu žádný záručák snad neexistuje - účtenka .

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#9 Příspěvek od starecd »

rnbw: jasně, proto jsou tam slevy, jenže Češi slyší na všechny slevy i ty podezřelé a toto sakra smrdí.

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#10 Příspěvek od Eleman »

Ale prdlajs. Normálně se jedná o zboží, které překupník získal na základě nějaké smlouvy od prodejce (zpravidla velké řetězce) jako reklamace, nebo původně vystavené zboží, ke kterému už chybí obal, návod nebo je nekompletní z důvodu zabordelení příslušenství, nebo nenachvých rukou "zákazníků" a tudíž takové zboží již nelze normálně prodat. Obchodníci by museli takovéto zboží na vlastní náklady likvidovat a takhle při prodeji na kila na tom ještě něco trhnou.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#11 Příspěvek od starecd »

Eleman: to by ale asi nenabízel odvlhčovač a pak strunovku, těžko by bral u jednoho.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#12 Příspěvek od BOBOBO »

Móc vo tom přemejšlíš .

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#13 Příspěvek od Eleman »

starecd píše:Eleman: to by ale asi nenabízel odvlhčovač a pak strunovku, těžko by bral u jednoho.
Jsou řetězce, který prodávají úplně všechno od žrádla přes odvlhčovače a spoustu dalšího zboží až po tu strunovku. :lol:
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#14 Příspěvek od Michal22 »

To mě připomíná, jak jsem před třemi roky jel služebně do Hornbachu v Blavě (Galvanyho ulice). Tahal jsem vercajk a zboží za bratru 70.000 Kč z kufru, když se kolem mě zjevili mírně opálení spoluobčané a začali mi nabízet příklepovku Makita za 100 éček. Já měl strach hlavně o svoje věci, tak jen jim přes rameno odpověděl, že nemám éčka, jenom koruny. A jeden z nich na to: Pánko, i koruny bereme, dajťe nám sto korun. :D I to jsem odmítnul.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#15 Příspěvek od kejki »

Normálně koupí paletu bordelu a pak ho prodává v bazaru, na blešáku, nebo na internetu https://elektro.bazos.cz/inzeraty/palety/

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“