Baterie do NTB GreenCell

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PbSn
Příspěvky: 125
Registrován: 29 bře 2016, 02:00
Bydliště: Jindřichův Hradec

Baterie do NTB GreenCell

#1 Příspěvek od PbSn »

Zdravím, do NTB značky Lenovo T520 (420) chci pořídit tyto levnější náhradní baterie. Máte s touto značkou někdo zkušenost? Není to přeznačkovný šit z aliexpressu, který se hemží padělky, jak jsem se konkrétně v případě baterií přesvědčil (napálil)?

Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 1312
Registrován: 06 říj 2013, 02:00
Bydliště: Ostrava

#2 Příspěvek od Nakadah »

Jako náhradní jsem ji koupil do Lenovo 3000 N200. Funguje. Ale nečekej že to bude krásně lícovat jako origo baterka. Nelícuje a pokud to je jiná barva než černá (u mě stříbrná) tak má viditelně jiný odstín.

Kapacitně ji na origo baterku už od novoty cosi chybí. Ne moc, ale je tam rozdíl. Ještě se mi povedlo sehnat origo baterku, sice použitou ale perfektní stav. Ve výdrži je rozdíl poznat.

Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#3 Příspěvek od serviceman »

Mám a funguje. Jenom jsem ji tam musel narvat.
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).

Uživatelský avatar
niko231
Příspěvky: 412
Registrován: 14 čer 2005, 02:00

#4 Příspěvek od niko231 »

Jsou to Poláci, výroba někde v Číně. Bral jsem sadu NiMh článků AA, udávaná kapacita cca 2600mAh, skutečnost po několika nabíjecích a vybíjecích cyklech asi 1800., počet povolených cyklů nabíjení jen 500. Po otestování jsem je vrátil s tím, že nesplňují uvedené parametry. Bezproblému vrátili peníze. Náhradní aku pak pro Makitu 12V, články NiMh bez označení. Mám jej krátce, kvalitu zatím nemohu hodnotit.

Uživatelský avatar
Hifista
Příspěvky: 745
Registrován: 15 kvě 2005, 02:00
Bydliště: U Ostravy

#5 Příspěvek od Hifista »

Stará originální baterie v NTB Lenovo vydržela už sotva 2 hodiny. Nová zn. GREEN CELL mě vzhledem k ceně velmi příjemně překvapila - má výdrž přes 5 hodin, což je lepší než původní originální, když byla nová.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“