Motorola MOTO E7 Plus

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Elektronik55
Příspěvky: 367
Registrován: 21 úno 2013, 01:00
Bydliště: Česká Lípa

Motorola MOTO E7 Plus

#1 Příspěvek od Elektronik55 »

Motorola MOTO E7 Plus nelze spárovat s Dronem Syma X8 PRO prostřednictvím Wi - Fi, ale ani s jinými typy Dronů. S domácí sítí Wi - Fi tento telefon normálně komunikuje a lze ho spárovat i s diagnostikou SX OBD II pro automobil.
Chybová hlášení : - nejste připojeni k internetu - mimo dosah .

Poznámka : jakýkoliv jiný telefon s těmito Drony komunikuje !
Vladimír

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#2 Příspěvek od Michal22 »

Píšeš to trochu nejasně - ptáš se na problém, nebo nám chceš říct, žes našel nějakou blbou vlastnost tohoto modelu?¨A ta chybová hláška - pokud opravdu nejde spárovat dron s telefonem, tak proč zrovna "nejste připojeni k internetu - mimo dosah"?
Spíš bych hledal chybu v párování.
Každopádně může být problém třeba v tom, že Wifi modulu v telefonu nejede některé pásmo.
Nejlepší by bylo sehnat někoho, kdo má stejný model telefonu, zkusit to prostě na více kusech.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
matahari
Příspěvky: 337
Registrován: 29 říj 2017, 02:00

#3 Příspěvek od matahari »

Telefon u připojení k WiFi očekává, že dostane IP adresy od DHCP serveru a přitom si ověří, že je připojení do internetu funkční. Pokud se k dronu připojuje jako k AP, tak žádné připojení k internetu logicky nemá, ale u většiny telefonů se objeví varovné okno s tím, že lze takové připojení ponechat i bez internetu a telefon se neodpojí. Nevím, jak to má zmíněná Motorola, ale pokud se bez internetu odpojí, tak to je její vlastnost.
Mám mini kameru, u které mám úplně to samé, protože se k ní připojuji jako k AP.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#4 Příspěvek od rnbw »

Ano, vyzera to byt softwarovy problem, resp. vlastnost.

Uživatelský avatar
matahari
Příspěvky: 337
Registrován: 29 říj 2017, 02:00

#5 Příspěvek od matahari »

Takhle to mám např. na dvou telefonech:
Přílohy
2.jpg
1.jpg

Uživatelský avatar
Elektronik55
Příspěvky: 367
Registrován: 21 úno 2013, 01:00
Bydliště: Česká Lípa

#6 Příspěvek od Elektronik55 »

Už jsem tomu věnoval mnoho dní a hodin a mám jenom jedny nervy, děkuji za pomoc a pochopení . Pokud mohu poradit, tak tenhle "cajk" nikdo nekupujte, měl jsem v životě už hodně mobilů, ale tenhle mě vyloženě pije krev !!!
Problém je vyřešen tak, že používám jiná mobilní zařízení !
Vladimír

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“