Prý reproduktor

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

Prý reproduktor

#1 Příspěvek od sinclair »


Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#2 Příspěvek od ok1hga »

. . . tvl !
kolik wattů je to asi schopno vyzářit ?
Přílohy
ikea repro.jpg

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#3 Příspěvek od EKKAR »

Tipoval bych to tak na 5W sinus, samozřejmě posuzovaný člověkem odchovaným reprákama z ValMezu a zezilovačema Zetawatt a DPA. Rákosník, kterej to pro kartónově krabicoidní firmu seká ve velkým na to samozřejmě natiskne prospekty s údajem minimálně 5x - 10x vyšším ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Otkundes
Příspěvky: 1581
Registrován: 14 bře 2010, 01:00

#4 Příspěvek od Otkundes »

No, podle té zásuvky, a "flexošňůry" do ní zapojené, i přes 1 kW :)

Uživatelský avatar
marostv
Příspěvky: 430
Registrován: 13 říj 2006, 02:00
Bydliště: BARDEJOV
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od marostv »

MONO to je ono!!! :D

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#6 Příspěvek od Kremik »

No tvl, plastová skořepina za 5 litrů, neber to :D

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#7 Příspěvek od Mysteri »

Test STEREA od IKEA (sorry za moju čestinu ) :
,,Virbl malého bubínku začne v Mona Lise, postupně se přesune k Rembrandtovi a tam svuj zvuk ukončí. Pokuď slyšíte zvuk opačně, obrazy přehoďte"

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od ZdenekHQ »

Já bych se tomu nebránil. Pořád je lepší, když pipka u tohoto doma uklízí, než aby měla super stereo a lítala po kamarádkách. Nakonec neznám chlapa, co by dobrovolně nakupoval v Ikea.

Ona Ikea je vůbec synonymum kvality, moje ex tam kdysi vzala kluka na narozeniny na hamburger (pěnil jsem, ale vydržel jsem to), ona se posr... a on se uprostřed oslavy poblil.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od Habesan »

Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#10 Příspěvek od ok1hga »

Habesan píše:t=98014
. . . jenže tam v tom původním odkazu nebylo zřejmé co je uvnitř.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od Hubert_79 »

Hele, jako chápu zdejší všeobecné pohoršení. Ale každé zboží má svého kupce, tak když mi takováto věc neštimuje, tak si to nekoupím a jdu dál, no ne?
Nemyslím si, že s tím IKEA udělá nějakou díru do světa a budou se na to stát fronty; čtyři litry nebo kolik to stojí je fakt zu wiel...

Ono vůbec IKEA... Jako něco luxusního a kvalitního je to vnímáno spíš jen u nás (nebo na východě obecně), na západě to je považováno za levný "entry level" nábytek.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
lesana87
Příspěvky: 3296
Registrován: 20 zář 2014, 02:00

#12 Příspěvek od lesana87 »

Viz ∏KEA z Futuramy. :D

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#13 Příspěvek od xsc »

V Americe si z tý Ikey dělají srandu hlavně proto, že je jim absolutně cizí ten způsob, že dostaneš hromádku dílů a urob si sám.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#14 Příspěvek od EKKAR »

A včil si chalani představte, že jedna ženská od nás z práce si v IKEI objednala celou kuchyň do rodinnýho baráku, minulej tejden jí to dovezli a ona se těšila, jak z těch 269 balíků (ukazovala mi ofocenou fakturu) si sama bude skládat všecky skříňky, že prej to má jako Lego pro odospěláky ... Už jsem měl tu čest takový skříňky skládat - podle jejich návodu trvá jedna dolní skříňka kuchyňský linky asi 15 minut práce dvěma lidem - já ji sám skládal úplně obráceným postupem než byl v návodu za necelejch 10 ... Docela mě ta firma, kde vám při přijímacím pohovoru místo židle dají šroubovák a kartónovou škatuli dílů se slovy "posadte se prosím", pobavila ... Jinak jejich nábytek má na západ od Aše pověst krátkodobýho spotřebního zboží do studentskýho podnájmu, kterej není škoda co dva roky vyhodit do popelnice a koupit novej, protože starej je tak rozviklanej a 🤐, že nestojí za tu práci s opravou ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#15 Příspěvek od Mysteri »

xsc píše:V Americe si z tý Ikey dělají srandu hlavně proto, že je jim absolutně cizí ten způsob, že dostaneš hromádku dílů a urob si sám.
To je nám Európanom jasné, lebo nám sú na smiech zas Amíci. O ich ,inteligencii" stačí si pozrieť počet strán na obsluhu splachovača, alebo mikrovlnky v EÚ a v USA. koho by v EÚ napadlo osušiť mačku v mikrovlnke na smrť a následne od predajcu vysúdiť prašule za to, že nikde v návode nebol zákaz sušiť vykúpanú micinu v mikrovlnke.... Európan ju dokáže v mikrovlne osušiť na ,,Blue rare" :lol: a všetci sú happy a o ničom sa nepíše. Život ide ďalej.....

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“