Zloději z DrMax

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

Zloději z DrMax

#1 Příspěvek od ZdenekHQ »

Jak tak v poslední době trošku marodím, tak musím zobat nějaký prášky, většinou vitamíny.

Nechal jsem si napsat Thiamin, než mně doktorka napsala mail, že je volně prodejný, už měl recept otec. Ten šel jak všechny ovce do DrMax lékárny.

Takže krabička s 20 tbl stojí v DrMax 139Kč, přitom volně koupená v Benu 30tbl stojí 60Kč. To už je docela síla.

Já s tím dodnes neměl žádný zkušenosti, ale teď už si to budu hlídat.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#2 Příspěvek od keemo »

dobre vedet, budeme si to taky hlidat

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od jjilek »

Já už jsem narazil na problémy v konkrétní lékárně. Takže tady je dnešní ceník u DrMax:
Přílohy
2021-09-03.jpg

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#4 Příspěvek od p32 »

U drmaxu je o korunu levnější než u benu: https://www.drmax.cz/thiamin-generica-tbl-30

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#5 Příspěvek od kevin_mitnick »

ZdenekHQ píše: Nechal jsem si napsat Thiamin, než mně doktorka napsala mail, že je volně prodejný, už měl recept otec. Ten šel jak všechny ovce do DrMax lékárny.

Takže krabička s 20 tbl stojí v DrMax 139Kč, přitom volně koupená v Benu 30tbl stojí 60Kč. To už je docela síla.
Volne prodejny leky dela vzdy nekolik vyrobcu. Pochopitelne za ruzne ceny. A v Dr.Max nabidli ten nejdrazsi, protoze provize...

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od hafca »

Já si při takové příležitosti kontroluji ceny na internetu jak Dr,Maxe, tak Benu. A už nenakupuji přímo, ale přes e-shop a chodím si to k nim vyzvednout. Zjistil jsem, že rozdíly v ceně krám-eshop jsou i přes 10%.
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#7 Příspěvek od Mysteri »

Dr.Max patrí medzi najdrahšie lekárne. (Nepatria náhodou Pente?). Ako doživotný ,,sanorinista" som si tam pred cca rokom kúpil Sanorín za 6,30€. V jednej sídliskovej lekárni približne v tom istom období za 4,50€.... Preto tam nekupujem ani svoju pravidelnú dávku liekov na tlak, aj keď sú na recept. I keď ktovie, počul som, že práve pri liekoch na recept sú u nich menšie doplatky...

Uživatelský avatar
matahari
Příspěvky: 337
Registrován: 29 říj 2017, 02:00

#8 Příspěvek od matahari »

Hmm, tak zloději :roll: přitom v ceníku od jjilek je cena 59,-
Zajímalo by mě, jak drahá by byla určitá oprava např. u 3 lidí odsud, ale dva by byli označeni jako zloději.
Naposledy upravil(a) matahari dne 03 zář 2021, 15:38, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#9 Příspěvek od rnbw »

Ano, Penta. Ignorovat.

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#10 Příspěvek od Pikofarad »

Mysteri píše: doživotný ,,sanorinista"
Zkus rýmovník.Nenáročná rostlinka a funguje.Zrovna včera jsem použil na přicpaný orgán

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#11 Příspěvek od termit256 »

Ja si doted myslel, ze drmax je drogerie :-)
Ignoruji veskere firmy ktere do nazvu svych vyrobku pisou slova jako dr., svedske, svycarske, profi... Tohle muze pozitivne pusobit jen na duchem mdlejsi cast populace. Radeji nakupuji tam, kde nemaji potrebu takhle propagovat sve smejdovite vyrobky.

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#12 Příspěvek od ZVUK2000 »

Problém je že lékárny drmax jsou většinou v supermarketech takže jejich otevírací doba je až do půdních hodin . Oproti lékárnách které zavírají v17 hod. Takže mnohdy nezbývá než "nakoupit" u nich.

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#13 Příspěvek od tomasjedno »

Mysteri píše:Dr.Max patrí medzi najdrahšie lekárne. (Nepatria náhodou Pente?). Ako doživotný ,,sanorinista" som si tam pred cca rokom kúpil Sanorín za 6,30€. V jednej sídliskovej lekárni približne v tom istom období za 4,50€...
Já včera u Maxe 89,- Kč (20 ml nosní sprej).

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#14 Příspěvek od Mysteri »

Ono to je asi aj o tom, že buď máte v ČR celkovo lieky lacnejšie, ako u nás, alebo u nás je na liek z produkcie ČR so ,,zabudnutým clom" :| Ešte pred 12 rokmi, keď som chodieval často do Zlína, tak tam ma vyšiel o 40% lacnejšie, ako u nás.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#15 Příspěvek od konosuke »

Nikdy a nic nekupuji podle momentálního záchvatu vždy beru v úvahu aspoň 3 cenové nabídky,
to je racionální tržní chování, jde o princip a morální satisfakci ne těch ušetřených pár kaček
ovšem, zákon Murphy funguje i zde, když je zboží doma objeví se někde v krámu levnějši :(
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“