aTube Catcher

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Olchor
Příspěvky: 1513
Registrován: 18 lis 2009, 01:00
Bydliště: Blansko

aTube Catcher

#1 Příspěvek od Olchor »

Instaloval jsem na kompl program aTube Catcher na zachycení streamovaného audia a videa. Když ale dám audio record - záložka audio capture - zachytit zvuk z reproduktorů, jsou tlačítka start/stop stále zašedlá a nereagují. Co dělám blbě?

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#2 Příspěvek od ok1hga »

. . . máš nastavený správně zdroj signálu ?

Uživatelský avatar
Olchor
Příspěvky: 1513
Registrován: 18 lis 2009, 01:00
Bydliště: Blansko

#3 Příspěvek od Olchor »

Předpokládám, že když zaškrtnu políčko " zachytit zvuk reproduktorů" bude to brát signál pro repro. A to hraje.

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#4 Příspěvek od ok1hga »

asi předpokládáš špatně . . .
jaký máš systém ?
jaké widle ?
jakou verzi aTube Catchera máš ?
odkud ten stream bereš ?
konkrétně youtube se brání záznamům dost dobře a hlavně se to hodně často mění.
. . . třeba většina přehrávačů YT v chytrých televizích obvykle funguje jen sporadicky a většina "smart" STB nefunguje vůbec.
na netu je kolem nahrávání videí a zvuků z YT docela dost debat a řešení nejsou trvalá . . .

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#5 Příspěvek od rnbw »

Z youtube je to trivialne - staci pouzit skript youtube-dl. Ked prestane fungovat, tak ho staci aktualizovat (youtube-dl -U).

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#6 Příspěvek od Hill »

Dotaz zněl na nastavení vstupu zvukové karty počítače, nikoli jeho vstupu do software. Je to v návodu.

Uživatelský avatar
DedVseved
Příspěvky: 492
Registrován: 01 črc 2019, 02:00

#7 Příspěvek od DedVseved »

rnbw píše:Z youtube je to trivialne - staci pouzit skript youtube-dl. Ked prestane fungovat, tak ho staci aktualizovat (youtube-dl -U).
Ještě lepší je tenhle fork yt-dlp. Pomocí tohoto (+ dalších nástrojů) se dají stahovat a dešifrovat i DRM videa.

Uživatelský avatar
Olchor
Příspěvky: 1513
Registrován: 18 lis 2009, 01:00
Bydliště: Blansko

#8 Příspěvek od Olchor »

Nepotřebuju stahovat z yt. Úplně by mi stačilo zachytit audio, co jde aktuálně z reproduktorů počítače. Ale vypadá to, že ten program aTube catcher nenašel žádné audiozařízení, kolonky audio device i input pin jsou prázdné, bez možností volby. Co s tím? Mám W10. catcher verze 3.8.

Uživatelský avatar
buddyns
Příspěvky: 588
Registrován: 05 říj 2012, 02:00
Bydliště: Brno [JN89GE]

#9 Příspěvek od buddyns »

Chtěl jsem tu dát odkaz na flv.to který jsem léta používal a k mému údivu už to nefunguje :( byl to on-line stahovač videí z YouTube..

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“