Do háje s odkazy na facebook!

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

Do háje s odkazy na facebook!

#1 Příspěvek od Hydrawerk »

Odděleno z tohoto vlákna jako OT.
Hill

Stejně jsem rád, že ten Facebook máme.
Přílohy
facebook-2021.jpg

Uživatelský avatar
vav
Příspěvky: 107
Registrován: 14 kvě 2006, 02:00
Bydliště: SK/MA/

#2 Příspěvek od vav »

termit256 píše:Kdo se odvazi udelat tohle sve osobe blizke :-)
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a ... svvp9.webm
Toto je lepšie :)
https://www.facebook.com/penjwen93/vide ... 7449554876

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#3 Příspěvek od EKKAR »

Jdi si ho vyhulit s odkazem na stránku, která tě nepustí bez registrace ani k náhledu !!!!!
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#4 Příspěvek od kejki »

Bez čehokoliv jsem viděl video celé.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#5 Příspěvek od EKKAR »

F.u.c.k. off fakebůůk !!!!
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#6 Příspěvek od Hill »

kejki píše:Bez čehokoliv jsem viděl video celé.
A kde?

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#7 Příspěvek od EKKAR »

Po mně to chtělo ze všeho nejdřív odsouhlasit šušeňky, přičemž pop-up okno přes celej screen nedává možnost souhlas jakkoliv odmítnout - už to je projev takový arogance a pohrdání návštěvníkem, že si to nezasluhuje nic jinýho, než zavřít stránku a zapomenout, že nějakej odkaz existoval ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
samec
Příspěvky: 3692
Registrován: 19 pro 2017, 01:00

#8 Příspěvek od samec »

Tiež mám taký vtip z cookies ohľadom oprávneného záujmu, ale nezmestí sa do fóra a vlastne to ani nie je vtipné. Než by som mal jednotlivo namietať oprávnený záujem 300 dodávateľov, z ktorých niektorí sa domáhajú oprávneného súhlasu spracovávať moje údaje po dobu 10 rokov, tak radšej využijem možnosti moderných prehliadačov po stlačení pravého myšitka, preskúmať prvok a následne zmazať prvok, čím otravný formulár zmizne do ďalšieho načítania stránky. Serioznejšie stránky dávajú možnosť hromadne namieť... Ale aj tak neviem, či má namietanie na niečo vplyv, alebo je to naprogramované spôsobom klikni na čo chceš, my urobíme čo chceme.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#9 Příspěvek od EKKAR »

To poslední. Tvůj souhlas je jen formalita, která tě má tak akorát votrávit. Ale aspoň že je to nutí se tě ptát, podle toho je vidět, kdo nejvíc votravuje. Weby, kterým nevadí že si přečteš jejich jednu-dvě stránky dvakrát do roka, ti vyhodí dole baner a když na něj neklikneš, tak to ignorujou. Ale sračkosajta, která se ti začne už se šušeňkama takhle vnucovat, to už ledacos signalizuje - minimálně že už v minulosti dostali po raťafáku právě za to, že posílali šušeňky takovýho rázu, že to škodilo i náhodnýmu návštěvníkovi ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
barnodaj
Příspěvky: 665
Registrován: 16 dub 2011, 02:00
Bydliště: Vodňansko

#10 Příspěvek od barnodaj »

Taky jsem to video viděl celé bez čehokoliv.
Zkusit třeba uBlock Origin pro Chrome...

Uživatelský avatar
LADER
Příspěvky: 273
Registrován: 01 dub 2013, 02:00

#11 Příspěvek od LADER »

Mě to píše:

"Pokud chcete pokračovat, musíte se přihlásit."

Ale já nejsem registrovanej na Facebooku a a ni se registrovat nechci.
Žádný potvrzení sušenek tady není.

Dá mi to dvě možnosti, buď se přihlásit s existujícím účtem a nebo se registrovat. Nic jinýho tam není a nejde to nijak zavřít.
Co teď?

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#12 Příspěvek od termit256 »

Ja jsem nainstaloval doplnek "I don't care about cookies" a mam od tech otravnych hlasek klid. Odklika je to samo. Tohle priblble narizeni EU je jen k nasrani. Obcas cookies promaznu. Nejsem alobalova cepicka a kdyz jsem s tim zil bez problemu roky pred tim, nevidim zadny duvod proc by mi to melo vadit ted. Konspiratori melou porad kecy o tom ze mi pitome cookies silene skodi apod, ale nikdo z nich mi nikdy neodpovedel na jednoduchou otazku: jak?
Takze jediny vysledek byl, ze mi skodilo jen to neustale odklikavani otravnych hlasek.

Jinak zminene video se da nacist i bez facebooku. Ted jsem to zkousel i pres TOR ktery je dostatecne anonymni na tohle. Napoprve se po odkliknuti cookies zobrazily jen nejake kecy, ale kdyz jsem ve stejnem okne zadal odkaz znovu, uz to jelo.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#13 Příspěvek od p32 »

kejki píše:Bez čehokoliv jsem viděl video celé.
barnodaj píše:Taky jsem to video viděl celé bez čehokoliv.
Zkusit třeba uBlock Origin pro Chrome...
Jistě, že se vám dá věřit. Co takhle ale tu poznámku k tomu, že musíte být na FB trvale přihlášeni? Termit je tam taky furt, jak tady píše.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od Hubert_79 »

Já to video taky viděl a na fb opravdu přihlášen nejsem. No, samozřejmě je to video o hovně. Takže kdo ho neuvidí, o nic nepřijde.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#15 Příspěvek od tomasjedno »

Zkusil jsem to na Safari v OS/X a v iOS, a ve Firefoxu/W7, ani v jednom případě jsem neměl problém si to video pustit bez přihlášení. Posledně jmenovaný stroj ani nikdy v historii na FB přihlášený nebyl (virtuální mašina).

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“