Rozbočovač NF signálu

Problémy s návrhem, konstrukcí, zapojením, realizací elektronických zařízení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
JoinerNet
Příspěvky: 24
Registrován: 24 pro 2006, 01:00

Rozbočovač NF signálu

#1 Příspěvek od JoinerNet »

Jsem amatér a potřebuji poradit s jednou věcí , potřebuji rozdělit mono NF signál do více zesilovačů , poradí mi někdo jak na to , Díky

Uživatelský avatar
Miradim
Příspěvky: 207
Registrován: 29 říj 2005, 02:00

Re: Rozbočovač NF signálu

#2 Příspěvek od Miradim »

Záleží na vstupní impedanci a citlivosti zesilovačů.Většinou postačí odporový dělič.Pro přesnější odpověď musíš napsat více technických informací.
Naposledy upravil(a) Miradim dne 25 pro 2006, 13:30, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
JoinerNet
Příspěvky: 24
Registrován: 24 pro 2006, 01:00

#3 Příspěvek od JoinerNet »

Výstup je použit ze sluchátkového výstupu , vstupní citlivost zesilovačů je asi 50mV - 100mV , nebyl by nějaký plánek a nebo nákres , jsem amatér :-)),

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#4 Příspěvek od Crifodo »

mohlo by stačit prostě jen na ten výstup pro sluchátka pověsit příslušný počet emitorových sledovačů napájených 5-12V. Do emitoru jim dáš trimr 1k a z běžce odděleného kondem 220 µF budeš odebírat signál pro zesilovače. Nebudou se navzájem ovlivňovat ani když linku vytáhneš nebo zkratuješ a trimrem si nastavíš citlivost jakou potřebuješ.

Uživatelský avatar
JoinerNet
Příspěvky: 24
Registrován: 24 pro 2006, 01:00

#5 Příspěvek od JoinerNet »

Mi by stačilo něco ba bázi toho odporového děliče , neudělal by mi někdo nákres , prosím

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od hafca »

Myslím, že by na tohle úplně stačil odpor 10 kiloohmů. Počet podle počtu zesilovačů a na jednom konci všechny spájíš do jednoho vývodu, ten dáš na výstup a z těch volných můžeš krmit ty zesilovače. Při velký hlasitosti dej proti kostře taky odpor, ale velikost musíš určit zkusmo, nebo tam zapoj trimr cca 22 kiloohmů.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#7 Příspěvek od Hill »

Ze sluchátkového výstupu, který je dělaný pro impedanci sluchátek 32 ohmů, ti stačí vyvést signál ke každému zesilovači přes odpor 1k, aniž by se navzájem mohly nějak slyšitelně ovlivnit (třeba zkrat na vstupu a podobně). Stínění (země) prostě spojíš dohromady.

Uživatelský avatar
Miradim
Příspěvky: 207
Registrován: 29 říj 2005, 02:00

#8 Příspěvek od Miradim »

Udělej to tak jak píše Hill.Vyrob si krabičku.Dáš tam vstupní konektor a pak patřičný počet výstupních konektorů podle počtu NF zes.co budeš používat.Krabička by měla být odstíněná.Na výrobu můžeš použít cuprextit na výrobu plošných spojů.Prostě to vystříháš a pak sletuješ dohromady a tím máš vyřešeno i odstínění.Nezapomeň ale připojit stínění (země) na tu folii v krabičce.Pak propojíš odpory 1k na vstupní konektor (spojíš dohromady) a druhé volné konce odporů zapojíš na výstupní konektory.Pak už stačí propojovací kabely s patřičnýma konektory a mělo by to makat.Toto je nejjednodušší řešení.Samozřejmě že jich existuje daleko víc.Pokud by byl nějaký problém,tak se můžeš samozřejmě obrátit na toto fórum.
Naposledy upravil(a) Miradim dne 31 pro 2006, 16:17, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
JoinerNet
Příspěvky: 24
Registrován: 24 pro 2006, 01:00

#9 Příspěvek od JoinerNet »

Díky moc chlapy , jdu to vyzkoušet . A pěkný zbytek vánočních svátků :D

Odpovědět

Zpět na „Řešení problémů s různými konstrukcemi“