Uložení nářadí v kufru

Tato sekce je určena pro diskusi o dílenském vybavení, tedy o nářadí, pomůckách a přípravcích, převážně tedy povahy mechanické, nikoliv elektrické

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mirku
Příspěvky: 198
Registrován: 15 čer 2006, 02:00

#16 Příspěvek od mirku »

... mě osobně nejvíc vyhovovalo toto ...
http://www.mars-svratka.cz/produkt/pren ... fr-6083-42
... sice prázdný váží osm kilo, ale vysouvací šuplíky jsou to nejlepší ...

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#17 Příspěvek od konosuke »

též se může adaptovat lékařskej (zdravotnickej) kufřík - dá se pořídit bez doktorskejch propriet, naopak lze doložit rychloobvaz, septonex, akutol, peroxyd, pinzetu a pean (při práci se mohou jednou hodit) zaberou místa nepatrně
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#18 Příspěvek od Crifodo »

makak píše: Šuplíky s přesně vyřezanými tvary nářadí mají význam v letecké výrobě. Po každé směně musí všechno nářadí na své místo, aby byl sichr, že někdo nezapomněl šroubovák v motoru.
Okolo letadel jsem se motal naposledy na vojenským cvičení a to už vzhledem k věku nehrozí, ale to nářadí ve svých obrysech preferuju přesně proto, aby bylo vidět že jsem nic nenechal na rozvaděči nebo pod stolem nebo u stropu na zářivkách nebo to sbalil nějakej kolega. Těch úbytků už bylo dost a to mi ještě sem tam něco hodní lidi vrátili.
Poházenýho nářadí na dně kufru už mám nějak taky dost.

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#19 Příspěvek od Achab »

Killroy píše:Napřed je potřeba napsat jaké bude využití...
kožená brašna přes rameno = mám obě ruce volné
Použití je podstatná věc. V některých případech jde spíš o objem a nosnost, takže klasická brašna plně vyhoví i bez nadstandardního vybavení. Na údržbě nejmenovaného podniku jsme měli "normalizované" dvě velikosti:

malá polní .... 10 až 12 piv
velká polní ... 18 piv (technické maximum)

Odpovědět

Zpět na „Dílenské vybavení, nářadí, pomůcky, přípravky“