Aktuálně Česká pošta

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#1261 Příspěvek od ok1hga »

balík na poštu, balík do ruky . . .
. . . balík přes plot !
asi nová služba,
to je ta inovace . . .

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#1262 Příspěvek od Celeron »

Dohra kolem tý složenky z minulýho týdne. Peníze naházený do schránky jako asi před půl rokem. Protože složenka nebyla podepsaná, tak předpokládám že zase došlo jako minule k zfalšování podpisu a asi i čísla ofčanky, pokud ho nemají v nějaký databázi.
Tiskopis mám vyplněný, jestli bude v pondělí otevřená VZP, tak tam hodím máti podepsanou žádost na posílání přeplatků. A bude od toho xindlu s názvem Česká Pošta doufám hodně dlouho pokoj.

to ok1hga: to jsem zvědavej, jak budou ty balíky přes plot házet obyvatelům paneláků či v městský souvislý zástavbě. :lol:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
msar
Příspěvky: 253
Registrován: 22 dub 2006, 02:00
Bydliště: Hradec Králové

#1263 Příspěvek od msar »

Mně se včera stalo, že přijdu na poštu s lístečkem, který pošťačka vhodí do schránky místo toho, aby tam vhodila zásilku, kterou se ji nechce doručovat, a na poště mi bába na přepážce říká, že v počítači záznam nemá, takže mi nic nevydá. Byl jsem tam druhý den po vhození lístečku do schránky a řekli jen přijďte zítra...

Uživatelský avatar
Osmdesat
Příspěvky: 1497
Registrován: 19 led 2016, 01:00
Bydliště: Liberecko

#1264 Příspěvek od Osmdesat »

A jak vám funguje doručování do 10 dnů z Alixpresu? Mně přijde, že to nějak vyšumělo.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#1265 Příspěvek od p32 »

To ani nezašumělo. :lol:

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#1266 Příspěvek od kejki »

14 dnů po Evropě klaplo na den. A balíček z Číny leží na PPL od pondělka, prý doručený.

Uživatelský avatar
Osmdesat
Příspěvky: 1497
Registrován: 19 led 2016, 01:00
Bydliště: Liberecko

#1267 Příspěvek od Osmdesat »

No, jenže jak já poznám, že to půjde z Evropy? Mně něco přišlo, ale bylo to z Číny a rozhodně ne za 14 dnů.

Uživatelský avatar
danhard
Příspěvky: 5705
Registrován: 05 bře 2007, 01:00
Bydliště: Jesenice u Prahy

#1268 Příspěvek od danhard »

Já jsem kupoval něco na Wish, jedna věc za 100Kč přišla asi za 10 dní do schránky, druhá věc za 800Kč asi za 20 dní do zásilkovny.
Tu jsem reklamoval (2TB externí USB HD), protože nefungovala.
Vrátili mi peníze na cash účet, tak jsem koupil jiný blbosti.
Když mi to vrátili, nechtěli to posílat spátky, tak jsem ho otevřel a vevnitř byl zaprášenej HD ze šrotu se strženou nálepkou.
Sice se točil a hlásil jako 2000GB WD, ale to bylo asi tak všechno, zformátovat se nedal.
Tak mi zůstala ta krabička a do tý jsem si dal nějakej odloženej 160GB, kterej má přemapovaný sektory, ale na externí HD dobrej.
Objednal jsem si SD karty 1TB a USB klíčenky 1TB.
To jsem zvědavej, jestli budou mít aspoň 1Tb :D

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#1269 Příspěvek od Kvicala_r »

Protože u zásilek, kde se odesílá z více skladů, ta možnost lze vybrat (a případně napíše, že do ČR nelze odeslat). Z číny doručení do 10 dnů je dost sci-fi - i kdyby to mělo letět letadlem

Uživatelský avatar
danhard
Příspěvky: 5705
Registrován: 05 bře 2007, 01:00
Bydliště: Jesenice u Prahy

#1270 Příspěvek od danhard »

Opravuji, jedné zásilceu z číny to trvalo 18, druhé 24 dní.

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#1271 Příspěvek od Behemot »

Kvicala_r píše:Protože u zásilek, kde se odesílá z více skladů, ta možnost lze vybrat (a případně napíše, že do ČR nelze odeslat). Z číny doručení do 10 dnů je dost sci-fi - i kdyby to mělo letět letadlem
Pokud pominu ty jejich 🤐 svátky, obvykle sou moje zásilky vod rejžáka tady na letišťu za 2-7 dní. Že to pak několik TEJDNŮ visí tady je problém někde jinde, že? A to mají hovada někde v Michli obrovskej novej barák a je jich tam jak psů - přičemž se to s tím clením posunulo do červenca.

Až to začne, tak to tam kriplům bude smrdět půl roku, než to někdo vyřídí.

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#1272 Příspěvek od kejki »

Proč tak hrubě?
Všechny zásilky přelepují, protože je podávají hromadně na ČP, všecko cennější jde doporučeně. Když to nedělají v Praze, tak jinde v EU. Za ty peníze to funguje výborně a snad mají připravené řešení i na červenec.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#1273 Příspěvek od Hubert_79 »

kejki píše:Proč tak hrubě?
Protože pán je dokonalý a všichni ostatní jsou kriplové, dementi a idioti. Jak prosté... :roll:
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#1274 Příspěvek od Behemot »

Ve stádní poště je těch pár slušnejch a pracovitejch opravdu vomylem a nemají šanci s tím bordelem na kolečkách nic dělat.

Ne tak vole jistě, i přes jasný usvědčení kvíčaly ze lži, kdy mi statisticky 90 % zásilek vod rejžáka PŘELETÍ VOLE PŮL PLANETY ze skladu až sem za tejden, a tady to smrdí další 1-3 tejdny na posledních DESETI KILOMETRECH, přičemž obvykle jak to dorazí, tak se po zásilce slehne zem a bez jakékoli informace se pak objeví ve schráně (případně lístek) sou to úplní supermani a nejlepšéšéší eksperti přesně na svejch místech.

Asi už vám ten vládní bordel leze na mozek, ne?

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#1275 Příspěvek od Hubert_79 »

Neměl bys lepší se jít realizovat na d-fens? Máš tam nedělní várku, tak můžeš křičet a volovat tam.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“