Kód klíčů do zámku

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#31 Příspěvek od kevin_mitnick »

p32 píše:O bezpečnost se vůbec nejednalo, protože se dá prokázat, že nejpozději do půl roku po prodeji nového zámku s extra klíči jsou na ně vymyšleny "šperháky"
Tys asi jeste fakt nepotkal neco, co lze nazvat zamkem a ne siditkem. Pro informaci, zamek vypada nejak takhle...

Obrázek

nebo takhle

Obrázek

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#32 Příspěvek od p32 »

Pro oba dva. Je vidět, že jste žádný zámek nepotkali ani vy dva. Když tak dejte foto, jak se potkáváte. A jestli máte náhodou na mysli informaci o tom, jak to vypadá podle těch obrázků, tak opravdu nejste první, co mi je ukazuje a kupodivu jsem je viděl i jinde. A klidně zapomeňte na to, že se přes dveře s těmito zámky někdo nedostane. :lol:
Nebo chcete někoho přesvědčit, aby si dveře od sklepní drátěné kóje dal od trezoru? :(

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#33 Příspěvek od tomasjedno »

p32 píše:Pro oba dva. Je vidět, že jste žádný zámek nepotkali ani vy dva.
Ani netušíš, jak hluboce se mýlíš. Víme toho o zámcích asi tak milionkrát víc než ty.

Já jsem ale reagoval na tvé tvrzení o půl roce do vynalezení šperháku na každý nový zámek. Mohlo by tě třeba zajímat, že přes celosvětovou snahu to trvalo přes 40 let, než byla publikována metoda pro nenásilné překonání EVVA MCS (to je ten první obrázek).
A nepodezírej nás z naivního přesvědčení, že existují dveře/zámek, které nejdou překonat. U bezpečnosti se řeší doba potřebná k překonání.
Ty se radši jdi učit brzdit na kole.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#34 Příspěvek od BOBOBO »

První slova po nástupu do práce Semtíně zněla : "Zámky jsou jen pro zvědavé lidi , ne pro zloděje ." Mohu potvrdit , že s dobrým nýklštáhlem je stará fabka , stejnětak kladka , otázkou vteřin . Jeden maník to přitáhl na vojnu a tak jsme si s tím hráli .

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#35 Příspěvek od p32 »

tomasjedno píše:
p32 píše:Pro oba dva. Je vidět, že jste žádný zámek nepotkali ani vy dva.
Ani netušíš, jak hluboce se mýlíš. Víme toho o zámcích asi tak milionkrát víc než ty.
Mýlíš se ty a to dost. Jestli ne, tak ukaž tu fotku, jak jde kolem tebe ten zámek, jo? :lol: Od začátku se vůbec nebavím o znalostech, které oba určitě máte, ale o tom, že tvrdíte, jak ty zámky choděj a vy je potkáváte. :lol:
Jinak mě zámky vlastně moc nezajímají, ale ty jsi asi nepoznal tu ironii k potkávání těch zámků. A na kole brzdit fakt umím, ale jen zadním kolem. Odborníci ale prej brzdí jen tím předním. :lol:

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#36 Příspěvek od tomasjedno »

No takže neumíš. A tak je to s tebou pořád :D

Uživatelský avatar
milosak
Příspěvky: 425
Registrován: 27 lis 2018, 01:00
Bydliště: Praha zapad

#37 Příspěvek od milosak »

tomasjedno píše:
p32 píše:protože se dá prokázat, že nejpozději do půl roku po prodeji nového zámku s extra klíči jsou na ně vymyšleny "šperháky"
To je vidět, že jsi pořádnou cylindrickou vložku ještě nepotkal.
Musim souhlasit pořádná vl. zámku se nedá otevřít bez poškození, když nepočítám např.
pár lidí ( 2- 3 ) na světě co se pravidelně zůčastňují MS lockpickingu a i tam oni otevírají
v daleko lepších podmínkách (vložka ve svěráčku) a bez otáčecího překrytu.

tomasjedno ví o čem mluví 8-)

Největší zkušenosti mám s EVVA systémy, jak kompletně mechanickými, autonomní mechatronikou,
i elektronickými pohony, které jsou zabezpečeny jejich NFC čtečkami a řídícími jednotkami.
EVVA je sice drahá značka, ale mně vyhovuje, že hodně věcí je ihned k dispozici a servis, který
sám nezvládnu má dobrou tech. podporu.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#38 Příspěvek od rnbw »

Pozeram na kluc EVVA MCS a jeden magnet chyba (alebo len polovica z jednej strany?). Niekde vypadol. Asi uz neodomknem, ze? :D

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#39 Příspěvek od tomasjedno »

To není tak jisté. Mně se to stalo taky, a díky tomu, že magnet na druhé straně klíče měl stejnou orientaci, vložka šla odemknout i tak. Ale stejně jsem ho tam vrátil zpátky :D

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#40 Příspěvek od rnbw »

Tak to som zvedavy, ci to pojde. Nastastie to nie je od mojho bytu (mam len MUL-T-LOCK, tam aspon nic nevypadava).

Magnet uz nenajdem - neviem, kedy a kde vypadol.

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#41 Příspěvek od tomasjedno »

Stejně bys nevěděl, jak ho tam orientovat - pokud tedy nemáš ještě jeden klíč.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#42 Příspěvek od rnbw »

Takze kluc funguje.

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#43 Příspěvek od tomasjedno »

Ono to není zase až tak divné. Když jsou magnety na obou stranách orientované stejně, tak jsou od sebe dost fest odpuzované, takže mají největší pravděpodobnost, že některý vystřelí.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“