Čítač BM533 - Problém s digitrony

Problémy s měřícími přístroji, detektory fyzikálních veličin, detektory kovů a další

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
toom
Příspěvky: 327
Registrován: 17 zář 2004, 02:00

#16 Příspěvek od toom »

Jen tak k te 74141, jeste neni takovy problem sehnat, ikdyz pouzita :-) Staci navstivit sberny dvur a predvolby z TV rady 416, ale to asi neni zadna novinka :-)

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od jef111 »

toom píše:Jen tak k te 74141, jeste neni takovy problem sehnat, ikdyz pouzita :-) Staci navstivit sberny dvur a predvolby z TV rady 416, ale to asi neni zadna novinka :-)
Jeeje! 8O
Těch modulů tu mám hromadu. Já jsem ale.... :roll:
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Uživatelský avatar
NOVEX
Příspěvky: 24
Registrován: 07 led 2008, 01:00
Bydliště: Ivanovice na Hané

#18 Příspěvek od NOVEX »

Celkem slušné zásoby starých potvor a lá 74141 i jiných má na skladě firma BUČEK v Brně.Inzerují v každém AR.
Můžete mi prosím rozúčtovat tu opravu sálového počítače?
Jistě.
Jeden kopanec do skříně:1 Kč.
Vědět kam:99 999 Kč.

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od jef111 »

NOVEX píše:Celkem slušné zásoby starých potvor a lá 74141 i jiných má na skladě firma BUČEK v Brně.Inzerují v každém AR.
No jo ale ceny jsou až neskutečné na to, že většina těch věcí už je dost zastaralých. Rozhodně se tomu nedá říkat výprodejové ceny, za které já jsem zvyklý takové věci nakupovat :lol:
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#20 Příspěvek od Sendyx »

Dyť má marži jen 1%... za korunu koupí, za 100 prodá :aplause:

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#21 Příspěvek od helios »

jef111 píše: No jo ale ceny jsou až neskutečné na to, že většina těch věcí už je dost zastaralých. Rozhodně se tomu nedá říkat výprodejové ceny, za které já jsem zvyklý takové věci nakupovat :lol:


No jo, ale skladné za 30 rokov tiež niečo stojí, a keď k tomu ešte pripočítaš historickú hodnotu... :mrgreen:
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

pepik9

#22 Příspěvek od pepik9 »

Ted v lednovy PE jsou hodiny s digitrony, ale podrobnosti nevim, jen jsem to zahlid v trafice.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#23 Příspěvek od stepa »

pepik9 píše:Ted v lednovy PE jsou hodiny s digitrony, ale podrobnosti nevim, jen jsem to zahlid v trafice.
Panove redaktori asi zahlidli, ze to tady dost casto resime, tak si chteji prihrat polivcicku. Zanedlouho bude v amaru lampac a teslaky! Jeste se budeme divit :)

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#24 Příspěvek od EKKAR »

Jj - a je to PĚKNEJ BASTL. Podržte se, bastlíři - autor udělal digitronovky S MIKROKONTROLÉREM - a k tomu ještě docela univerzální desku a soft, který se dá použít asi na 5 značek mikrokontrolérů... Napájení je měničem ze 12V nahoru a logika přes 7805. Postavil to prý pro ten pocit z teplého svitu digitronů...
Zkrátka a dobře - pro "moderního" bastlíře zlatý důl, pro bastlíře s citem pro historično ZLEJ SEN...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od Lukas-Peca »

EKKAR píše:Jj - a je to PĚKNEJ BASTL. Podržte se, bastlíři - autor udělal digitronovky S MIKROKONTROLÉREM - a k tomu ještě docela univerzální desku a soft, který se dá použít asi na 5 značek mikrokontrolérů... Napájení je měničem ze 12V nahoru a logika přes 7805. Postavil to prý pro ten pocit z teplého svitu digitronů...
Zkrátka a dobře - pro "moderního" bastlíře zlatý důl, pro bastlíře s citem pro historično ZLEJ SEN...
Dokud do toho není vidět, tak je to dobrý :D
Já bych si něco s digitronama taky ubastlil, ale to bych jich musel mít víc než jeden :roll:

Odpovědět

Zpět na „Měřící přístroje, detektory fyzikálních veličin“