TL081 vs OPA196ID

Příspěvky, které svou "duchaplností" přesahují možnosti toho fóra.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Mahoney
Příspěvky: 347
Registrován: 26 říj 2019, 02:00

#76 Příspěvek od Mahoney »

Hill píše:Ale zatím se ukazuje, že čekáš, kdo to za tebe vyřeší.
Obdivuju tvoji trpělivost a snahu, ale on nedělá ani to. Je to konstrukce, co se dá koupit jako stavebnice do dvou stovek a on neumí ani pájet. Kdyby mu opravdu šlo o něco jiného než o trollení, dostal spoustu rad a má bezpočet možností si za tím jít, ale místo toho se tu pořád vypisuje ze svého pokřiveného pohledu na svět a lidi v něm (ať už má jakékoliv úmysly). Mluví to samo za sebe.

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#77 Příspěvek od Kremik »

IDKFA2022 píše:Myslím, že tím, že bych tu pokorně kroutil očima bych ničeho nedosáhl.
Žádnou přehnanou pokoru tady po tobě ani po nikom jiným nikdo nežádá.
Ovšem za větu:
IDKFA2022 píše:Hele, tam mi vyzobej z toho to podstatné.
bych ti bez rozmýšlení dal BAN a pustil tě sem zpátky teprve až si to hezky vyzobeš sám. Těch arogantních výblitků už jsi tu předvedl povícero.
Všeho s mírou, chlapečku.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#78 Příspěvek od Hill »

Asi jsem taky troll, jen opačného směru: vidím, že na druhé straně snaha žádná, přesto se, nevím proč, pokouším ji vzkřísit. Odmítám si přiznat, že jen ztrácím čas, ve kterém bych mohl dělat něco, co má smysl.
Jestli to nebude tí, že jsem měl celý život na kámoše a kolegy v práci, kteří se k výsledku nějakého úkolu dostali s tím, co uměli a znali, případně s dopomocí jednoho dvou dalších, kteří také uměli a znali.
Na Bastlírně jsem od roku 2004, sotva 5 let potom, co se k nám dostal použitelný internet, to znamená, že jsem předtím 40 let (možná víc) musel čerpat informace jinde.
Snad proto mi hlava nebere, že by totéž nezvládl někdo výrazně mladší.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#79 Příspěvek od Crifodo »

Hill píše:Odmítám si přiznat, že jen ztrácím čas
Díky tomu je tohle asi to nejpřezrálejší vlákno.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#80 Příspěvek od EKKAR »

Jardo, to není o nedostupnosti vědomostí a informací, to je o zásadní osobní neochotě se něco učit udělat sám, protože přece je na světě tolik lidí "krmících" internet už hotovýma tutoriálama á la TyTrubko ... Celý tohle je o životním názoru: "... když nenajdu nikde už zpracovaný téma podle svýho, tak přeci to nebudu já, kdo to bude zpracovávat - ale hezky k tomu přiměju někoho druhýho, kdo už podobný věci zná - co já bych se tím namáhal? Ovšem pokud mě odhalej jako lempla, nesmím se nechat uznat vinným v plným rozsahu obžaloby, ale naopak musím tu vinu hodit na ně, protože voni jsou přeci ti, co mě odmítají uspokojit v mým bohulibým snažení "nechat si někým jiným udělat" domácí úkol ... "

Ale uznej sám, že tohle už opravdu je na vošatku žlutejch podlouhlejch plodů subtropický byliny ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#81 Příspěvek od workhard »

IDKFA2022 píše:Hele, tam mi vyzobej z toho to podstatné.

To bych mohl, ale nechce se mi.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#82 Příspěvek od ZVUK2000 »

Ž - žadatel o zaměstnání.
Z - zaměstnavatel.

Ž- chtěl bych nějaké dobře placené místo.
Z- máte řidičský průkaz?
Ž- ne.
Z- máte vyhlášku 50?
Ž- ne.
Z - máte svářečský průkaz?
Ž - ne.
Z - tak co tady chcete?
Ž - přišel jsem že sháním dobrý flek a ne kvůli nějakým blbým průkazům a zkouškách!

Uživatelský avatar
Mahoney
Příspěvky: 347
Registrován: 26 říj 2019, 02:00

#83 Příspěvek od Mahoney »

EKKAR píše:Ovšem pokud mě odhalej jako lempla, nesmím se nechat uznat vinným v plným rozsahu obžaloby, ale naopak musím tu vinu hodit na ně
Tohle je obecně přesný popis jednání psychopatů. O tomto byly na webu pěkné stránky… už teda nejsou, ale jsou ve webarchivu. Určitě stojí za přečtení, je zajímavé se dozvědět, že mezi námi žije i "jiný živočišný druh" v lidské podobě, a jak se ohledně toho chovat…

(Jo, a mimochodem, od minulýho excesu tady s tímto šoumenem mi někdo na straně providera filtruje provoz, a to i přes VPN, takže jsem měl chvíli problém se vůbec dostat na Ebastlírnu, a teď pro změnu problém s webarchivem. To jen tak pro zajímavost… ale ještě chvíli to klidně může zkoušet okecávat.)

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#84 Příspěvek od Hill »

No nic, je vás víc, a proto máte pravdu.
Vlákno zamykám a pak se uvidí.

Zamčeno

Zpět na „Hvjezdná pjechota“