TESLA 4245U MARTINO - problémy se signálovou částí

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#286 Příspěvek od EKKAR »

Všem se nezavděčíš, to je jedna pravda, a i Leoš se (snad) něco naučil, takže nepoučitelnej zase až tak není, ale nějaký výraznější označení pro informaci neinformovaných by mu možná sedělo. Napadá mě spešl skupina, do které by se zařazovali takoví jako LEoš, ZSlaby a možná i Ten, Jehož Jméno Se Nevyslovuje 2. Prostě provokatéři...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#287 Příspěvek od stepa »

A co takhle BEZPÁTEŘNÍ :D
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#288 Příspěvek od pajosek2 »

EKKAR píše:Všem se nezavděčíš, to je jedna pravda, a i Leoš se (snad) něco naučil, takže nepoučitelnej zase až tak není, ale nějaký výraznější označení pro informaci neinformovaných by mu možná sedělo. Napadá mě spešl skupina, do které by se zařazovali takoví jako LEoš, ZSlaby a možná i Ten, Jehož Jméno Se Nevyslovuje 2. Prostě provokatéři...
Tím jehož jméno se nevyslovuje 2 jsi myslel koho? Ta dvojka na konci mne trochu zarazila.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#289 Příspěvek od stepa »

Jelikoz se jeho jmeno nevyslovuje, tak ti ho prece nerekneme :D . Dam ti navod...podivej se do vlakna Marus o diodach v sekci Teorie. Mel by si ho tam najit.
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#290 Příspěvek od pajosek2 »

Prdím nato,dal jsem to do hledání,ale někdy se stává,že mi hledaný výraz neoznačí v textu,tak na to prdím.To vlákno je stejně pěkně ujeté celé.
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Marie Fùrie

#291 Příspěvek od Marie Fùrie »

pajosek2 píše:Prdím nato,dal jsem to do hledání,ale nìkdy se stává,že mi hledaný výraz neoznaèí v textu,tak na to prdím.To vlákno je stejnì pìknì ujeté celé.
Nepomlouvej, to vlákno je náhodou super a kdo do nìj ještì nepøispìl je nula :lol:

Uživatelský avatar
pajosek2
Příspěvky: 3992
Registrován: 24 úno 2007, 01:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

#292 Příspěvek od pajosek2 »

Marie Fůrie píše:
pajosek2 píše:Prdím nato,dal jsem to do hledání,ale někdy se stává,že mi hledaný výraz neoznačí v textu,tak na to prdím.To vlákno je stejně pěkně ujeté celé.
Nepomlouvej, to vlákno je náhodou super a kdo do něj ještě nepřispěl je nula :lol:
Nevím jestli bych raději nebyl nulou,v tomto případě.
Stejně jsem nepřišel na to komu se říká-"ten jehož jméno se nevyslovuje",ale podezření mám. :lol: :lol: :lol:
To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Nemám zájem o korekci pravopisu.

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#293 Příspěvek od workhard »

Ale lidé už neměli myšlenky na filozofy, a ušlapali ho. :D
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
Oberleutnant
Příspěvky: 414
Registrován: 07 dub 2007, 02:00

#294 Příspěvek od Oberleutnant »

Opakuji, že foto Martina v provozu sem dám, až zregeneruju obrazovku, protože nyní je tak slabá, že na foto neni nic vidět i když to fotim ve tmě a bez blesku.
Jinak běžně v provozu mám Oravu 131 a jsem spokojen její spolehlivostí, kvalitou obrazu i zvuku, dnešní TV jsou oproti Oravě 131 úplný šumítka, v obýváku máme Panasonica a ten zvuk je katastrofa, žádné výšky, basy

Uživatelský avatar
Primergy
Příspěvky: 143
Registrován: 25 led 2007, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#295 Příspěvek od Primergy »

Oberleutnant píše:Opakuji, že foto Martina v provozu sem dám, až zregeneruju obrazovku, protože nyní je tak slabá, že na foto neni nic vidět i když to fotim ve tmě a bez blesku.
Jinak běžně v provozu mám Oravu 131 a jsem spokojen její spolehlivostí, kvalitou obrazu i zvuku, dnešní TV jsou oproti Oravě 131 úplný šumítka, v obýváku máme Panasonica a ten zvuk je katastrofa, žádné výšky, basy
Cožéé? Co si tý obrazovce udělal, ty násilníku!! Já měl polomrtvou obrazovku v TVP Oravan (ten z 60. let) a obraz jsem i tak vyfotil bez blesku za šera a šlo tam něco vidět!! Nás jen tak neoblbneš!!! :wink:

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#296 Příspěvek od Lukas-Peca »

No, ono by tam toho s bleskem nebylo moc vidět ani v případě, že by ta obrazovka byla právě dovezená z fabriky :)

Uživatelský avatar
Peterseal
Příspěvky: 1983
Registrován: 24 lis 2006, 01:00
Bydliště: SR-Bratislava -Devínska Nová Ves

#297 Příspěvek od Peterseal »

Oberleutnant píše:Opakuji, že foto Martina v provozu sem dám, až zregeneruju obrazovku, protože nyní je tak slabá, že na foto neni nic vidět i když to fotim ve tmě a bez blesku.
Jinak běžně v provozu mám Oravu 131 a jsem spokojen její spolehlivostí, kvalitou obrazu i zvuku, dnešní TV jsou oproti Oravě 131 úplný šumítka, v obýváku máme Panasonica a ten zvuk je katastrofa, žádné výšky, basy
Ked budes regenerovat obrazovku to dopadne.. :roll:
Radsej to nechaj tak...

Uživatelský avatar
martinbbb
Příspěvky: 102
Registrován: 20 bře 2008, 01:00

#298 Příspěvek od martinbbb »

Tak už to zregeneruj a neodkládej to pořád...... návodů na regenaraci katody existuje i na internetu spousty...stačí si jen vybrat, nebo doporučuji knihu Rádce televizního opraváře - 1963 od pana M.Českého - strana: 97-98.......dá se sehnat v antikvariátech, já jí sehnal v úžasném Táborském, kde mají knih o starých rádiích a TV vždy velkou zásobu....

jo a myslíš si, že nevím kdo je autorem vlákna Tesla Dukla a Orava 237?? tak s chutí do regenerace Tomáši......

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#299 Příspěvek od Killroy »

martinbbb mimo jiné píše:.a myslíš si, že nevím kdo je autorem vlákna Tesla Dukla a Orava 237?? tak s chutí do regenerace Tomáši....
Přesně tak, to už tady jednou bylo. Leoši zase si koleduješ.. :pc:

Killroy

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#300 Příspěvek od stepa »

Jo to je ten udajny kamarad Tomas, co tady kdysi orodoval za Oberleutnanta, aby ho Hill odbanoval a povolil mu pristup, ze uz bude hodny? :D krasne...jak se kruh uzavira.

Hille jsou to alespon stejny IPiny? :D
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“