Redukce miniUSB-3.5 stereo jack na sluchátka

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PCman
Příspěvky: 465
Registrován: 17 lis 2006, 01:00
Bydliště: Ostravsko

#16 Příspěvek od PCman »

Ono je pravda ža si každý dělá co chce mám Glofiishe a tam je zase 5pin spojený ze 4 pinem.Řešil jsem problém s USB nabíječkou do auta a po ujetí 200Km se zapnutou navigací byl telefon skoro vybitý,potom jsem zjistil že se nabíjel jen asi 100mA a našel jsem že když jsem na konektoru spojil 4+5 pin už se telefon nabíjel 500mA.

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#17 Příspěvek od robo »

U meho HTC TyTN je mini usb s kontakty po obou stranach. Horni je standart usb a dole je signal pro sluchatka.

Uživatelský avatar
stefan31
Příspěvky: 1195
Registrován: 17 čer 2004, 02:00

#18 Příspěvek od stefan31 »

U HTC , kde je napr. aj radio, je použitý 11 pinový MINI USB konektor, v hornej rade je použitých 6 pinov, v spodnej rade je pinov 5. V hornej rade je vyvedený signál na slúchadlá, a to pri poh¾ade na konektor, na ¾avej hornej strane je "zámok" - skosená hrana konektora, 2 pin z¾ava je R kanál, 5-ty pin je zem a 6-ty /posledný v hornom rade/ je L kanál. Neviem , èi sa dá bežne zohna￾ takýto konektor.... a teba myslie￾ aj na to, že slúchadlový kábel slúži aj ako anténa a teda zem "visí".... a slúchadla s odporom cca 35 ohm.... len si myslím, že by bolo lepšie použi￾ nejaké originál slúchadlá s týmto konektorom....

Stefan31

P.S. Nie v každom HTC Xda je použitý tento 11 pinový konektor, v niektorých modeloch je konektor s 5-timi pinmi...

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“