Co jste přinesli zajímavého ze sběrného dvora? (zamčeno)

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#91 Příspěvek od stepa »

Zajimalo by me jak casto zajemce chodi na sberak...jestli jednou tydne, tak to musi doma tedy vypadat :D
...to co pisu nemyslim zle, ikdyz to tak muze vyznit...

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#92 Příspěvek od Jenys »

Tak jestli má velikou garáž...chvíli to půjde, ale asi už nevyjede autem :lol:

Copak ono by se to vozilo ze dvora, ale fakt místa je většinou málo :? Já to zatím mám kam dávat, ale přítelkyně se už začíná divně koukat :roll: 8O
Naštěstí jezdí ona ke mě, k ní bych to do paneláku asi nemohl dávat :twisted: :lol:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
zajemce
Příspěvky: 304
Registrován: 20 pro 2007, 01:00

#93 Příspěvek od zajemce »

Drazí,to jsou stroje,které se léty nakupily a čekají v rámci debordelizace na likvidaci.

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#94 Příspěvek od otakarv »

No tak to bys měl vidět mojí garáž a nad ní.Auto na dvorku,skoro denodeně poslouchat řeči mé polovičky,že garáž je pro auto a né pro moje CAPARY.Ono se to poví,to se zejde,to se na něco bude hodit a pak abys stavěl další garáž. :lol:

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#95 Příspěvek od Jenys »

Sendyx píše:Drahá polovička ? A za co myslíš, že tu hromadu vyměnil ? :lol:
Hele a není to málo za Drahou polovičku :?: :lol:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
PixelOrgy
Příspěvky: 1933
Registrován: 04 zář 2007, 02:00

#96 Příspěvek od PixelOrgy »

Taky pridam svou troskou do mlyna... Pred delsi dobou to byla Tesla BM464 (funkcni), pak samozrejme spousta telek, jednou se zadaril nejakej obrovskej panasonic (CRT samozrejme), kde byl jen odpalenej trand v koncaku u zelene barvy...telku sem asi mesic pouzival, a pak z nedostatku mista prodal do zastavarny tehdy jeste za hezky 3000 :-). Docela bych si naliskal, kdyz si vzpomenu co peknejch veci jsem prinesl ze smetaku a pak rozebral (pamatuju 2 predvalecny radia a krasnej hrajici Ametyst :cry: )
Jinak co se tyce SD tady v Brne (Lesna) ...ve dvore se nepravidelne strida nejakej snad duchodce a dva trochu mladsi chlapi. Deda ma sice blby kecy, ale jinak pusti a necha odnest v podstate cokoliv, ale jinak ti dva vzdycky malem poslou rovnou mezi pulky... :-(

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#97 Příspěvek od zdenoeddie »

kedy pojdeme na vypravu? :wink:

Uživatelský avatar
PixelOrgy
Příspěvky: 1933
Registrován: 04 zář 2007, 02:00

#98 Příspěvek od PixelOrgy »

Klidne dneska, kdyby se ti to hodilo? Je fakt, ze ve dvou toho **** treba zmuzeme :-) (a navic toho i vic pobereme)

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#99 Příspěvek od zdenoeddie »

psal sem ti na icq, je jenom otazka jestli tam dnes ten deda bude :)

Uživatelský avatar
msar
Příspěvky: 253
Registrován: 22 dub 2006, 02:00
Bydliště: Hradec Králové

#100 Příspěvek od msar »

Také se pochlubím. Byl svoz odpadu a neodolal jsem a kromě mnoha jiných věcí jsem dotáhl domů gramofon NZC 420 a reprobedny ARS 944. Jen škoda, že bedny mají potrhanou látku.
Obrázek Obrázek [/img]

Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#101 Příspěvek od zdenoeddie »

ze zberneho dvora nic :? ale pri koleji pri kontajneroch som kuchnul Tesla Saturn :lol:

Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

#102 Příspěvek od Maskot »

msar píše:Také se pochlubím. Byl svoz odpadu a neodolal jsem a kromě mnoha jiných věcí jsem dotáhl domů gramofon NZC 420 a reprobedny ARS 944. Jen škoda, že bedny mají potrhanou látku.
Pekny ulovek :D

Uživatelský avatar
tatramacek
Příspěvky: 1875
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Kroměřížsko

#103 Příspěvek od tatramacek »

několik praček - dal jsem je do kupy a prodal,vysavače,výkonné sem nechal doma,staré sem porozdával opravené,různé mixéry....

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#104 Příspěvek od konosuke »

cestou z práce SAT talíř i s držákem a LNB konvertorem veccom, stál opřen o kontejner a že venku (trochu) pršelo tak šup s ním do sklepa na horší časy. má nepravidelný průřez cca 500x600mm. akorát materiál podivný neobvykle lehký - jakýs plast či sklolaminát a nástřik vodivým (Al) emailem ? i to se kdysi dělalo. taky dvojici repráčků (velikosti telefonní sluchátkové vložky) z vraku TV thomson které hodlám adaptovat na bedýnky k PC
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
ceeert
Příspěvky: 105
Registrován: 05 dub 2009, 02:00
Bydliště: Plzen

#105 Příspěvek od ceeert »

Asi tucet videí, ktere nefungovaly, ale chtel jsem je na VFD displeje.
Take se mi povedlo prinest basove kombo - nefunguje, ale obsahuje 2x Tesla ARN6614 bez pozkozeni a trafo 50VA. Puvodni elektroniku vyhodim, dodelam jinou a cele to predelam na akusticke (sirokopasmove) cca 50W (trafo asi zachovam).
Přílohy
p4190568m.jpg
(129.29 KiB) Staženo 144 x

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“