Nasobic

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
supermann
Příspěvky: 73
Registrován: 21 bře 2009, 01:00

#16 Příspěvek od supermann »

Andrea píše:
supermann píše:Nazdar, ja len tolko, ze tu vetu o tom, ze to za pol hodku mas, si si mohol radsej nechat pre seba, lebo to nikomu nepomoze. :D Ale nic v zlom. Neni to obhajoba nikoho, akurat tu vetu nemam moc v laske a osobne ju nepouzivam. :)
Ty jsi tu zatím na fóru nikomu nepomohl, ale už máš na kontě 50 dotazů, takže na tvém místě bych mlčela a šoupala nohama a né si tu otvírala zobák na Zdendu.
Ja aspon nepisem, ake je vsetko lahke :wink: a ked sa da tak pomozem. V tom je medzi nami rodziel a myslim si, ze clovek (ZHQ), ktory sa asi podielal na zalozeni tohto fora mal v umysly ludom pomahat. :wink: A takych ludi ja obdivujem a takze urcite proti nim nic nemam. Len ma trochu nastvala ta veta.

A nabuduce citaj pozorne, lebo ja som sa nevyjadroval proti osobe, t.j. ze proti danemu cloveku nic nemam (a aj to slovko nic v zlom ma svoj vyznam).

A ako si si vsimla, tak sa z neho nakoniec stal celkom informovany clovek, to su tie predsudky.

Uživatelský avatar
piitr
Příspěvky: 1003
Registrován: 19 říj 2007, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od piitr »

Jak jsem pochopil, jsou tu na fóru dva druhy lidí - ti, co potřebují poradit, a ti, co jim radí. To se asi dá pochopit. Ovšem někteří, kteří potřebují poradit, mají obrovskou touhu radit těm, co radí, jak mají radit. A to se moc pochopit nedá (částečně také kvůli složitosti souvětí).

Jenda_KL
Příspěvky: 1173
Registrován: 10 zář 2008, 02:00
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od Jenda_KL »

Před "co radí" je čárka navíc ale i tak je to zcela pochopitelně nepochopitelné :))

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#19 Příspěvek od Andrea »

supermann píše:Ja aspon nepisem, ake je vsetko lahke :wink: a ked sa da tak pomozem. V tom je medzi nami rodziel a myslim si, ze clovek (ZHQ), ktory sa asi podielal na zalozeni tohto fora mal v umysly ludom pomahat. :wink: A takych ludi ja obdivujem a takze urcite proti nim nic nemam. Len ma trochu nastvala ta veta.

A nabuduce citaj pozorne, lebo ja som sa nevyjadroval proti osobe, t.j. ze proti danemu cloveku nic nemam (a aj to slovko nic v zlom ma svoj vyznam).
No já jsem hlavně četla i první verzi toho tvého příspěvku a ta zněla trošičku jinak.

Uživatelský avatar
supermann
Příspěvky: 73
Registrován: 21 bře 2009, 01:00

#20 Příspěvek od supermann »

Andrea píše: No já jsem hlavně četla i první verzi toho tvého příspěvku a ta zněla trošičku jinak.
No to je dost mozne, lebo obcas sa trochu nastvem a postupne sa ukludnujem, takze menim aj retoriku. Lebo ja nechcem nikomu uskodit.

Uživatelský avatar
supermann
Příspěvky: 73
Registrován: 21 bře 2009, 01:00

#21 Příspěvek od supermann »

piitr píše:Jak jsem pochopil, jsou tu na fóru dva druhy lidí - ti, co potřebují poradit, a ti, co jim radí. To se asi dá pochopit. Ovšem někteří, kteří potřebují poradit, mají obrovskou touhu radit těm, co radí, jak mají radit. A to se moc pochopit nedá (částečně také kvůli složitosti souvětí).
Vidiet, ze pre teba je to uplne nepochopitelne. :D Si dalsi, co pise od veci, lebo v tom mojom slohu nikoho nepoucujem, ako ma radit. Len pisem, ze nemam rad reci, ako su: ja by som to mal za pol hodinu. Ja nepisem, ze niekto niekomu zle poradil a ja by som to spravil urcite lepsie. :wink:

Uživatelský avatar
piitr
Příspěvky: 1003
Registrován: 19 říj 2007, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od piitr »

Jenda_KL píše:Před "co radí" je čárka navíc ale i tak je to zcela pochopitelně nepochopitelné :))
Díky, tak nějak to asi bylo myšleno.

Uživatelský avatar
piitr
Příspěvky: 1003
Registrován: 19 říj 2007, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#23 Příspěvek od piitr »

supermann píše:Len pisem, ze nemam rad reci, ako su: ja by som to mal za pol hodinu.
A co ti na té větě vadí? Ty to bereš jako vytahování? Jestli jo, tak jsi mimo a tu větu jsi nedočetl. V té je pouze jasně vymezeno, s čím je ZdenekHQ ochoten/schopen fundovaně poradit a do čeho by se radši nepouštěl. I celý zbytek příspěvku je laděn tak, že ZdenekHQ chce opravdu pomoci. Výslovně píše, co má tazatel udělat, aby se mu té pomoci dostalo (protože z narážek to to té doby nepochopil). Takže závěrem, podle mě tomu jeho příspěvku nelze vytknout nic, a mimo jsi tím pádem ty.

Uživatelský avatar
supermann
Příspěvky: 73
Registrován: 21 bře 2009, 01:00

#24 Příspěvek od supermann »

piitr píše:Takže závěrem, podle mě tomu jeho příspěvku nelze vytknout nic, a mimo jsi tím pádem ty.
No priznavam, ze som to trochu nedocital, takze sa OSPRAVEDLŇUJEM, ze som to tu zdrzal. A najme ZHQ. Lebo ja som sa skor drzal prispevku Janula, kde je napisane "o chvaleni". Ale tak aspon ste neskakali iba do neho. :wink:

Uživatelský avatar
jano80
Příspěvky: 73
Registrován: 16 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#25 Příspěvek od jano80 »

je zaujimave ze v ziadnom vasom prispevku som vevidel 440kHz alebo nieco k veci hmmm...

Uživatelský avatar
Janulo23
Příspěvky: 17
Registrován: 29 dub 2009, 02:00

#26 Příspěvek od Janulo23 »

Hm viete hadate sa tu a nik sa nevyjadril na to ci by vedel poradit s danym problemom ... je smutne ze hadat sa je pre vas jednoduche a radi si na to nachadzate dovody akekolvek .... ale potesilo by keby ste sa ak mate zaujem venovali niecomu co by mi pomohlo k vypoctu toho projektu .....

Uživatelský avatar
Janulo23
Příspěvky: 17
Registrován: 29 dub 2009, 02:00

#27 Příspěvek od Janulo23 »

Prosim niekto kto by mi vedel pomoct s tym ... aspon schému zapojenia a vlastne cokolvek ... dakujem

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

#28 Příspěvek od fero7 »

Janulo23 píše:Drzim sa zasady ak niekomu nemam pomoct tak sa nesnazim mu uskodit alebo ubizit.
Mozno aj ini maju take zasady ako Ty a nechcu Ti ublizit.

Odpovědět

Zpět na „Poradna“