BioStimul BS 102

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Carel
Příspěvky: 572
Registrován: 16 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumava

#16 Příspěvek od Carel »

Lidé jsou nepoučitelní,nechají se ukecat hlavně na různých"předváděčkách",kde tyto šmejdy jsou ještě více předraženy.Dokonce někteří tvrdí,že jim to pomáhá(asi autosugesce).Do jedného takového infra"léčitelé"za nemalý peníz,jsem se podíval a skutečně tam byly obyčejné redLED. :(

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od otakarv »

Carel píše:Lidé jsou nepoučitelní,nechají se ukecat hlavně na různých"předváděčkách",kde tyto šmejdy jsou ještě více předraženy.Dokonce někteří tvrdí,že jim to pomáhá(asi autosugesce).Do jedného takového infra"léčitelé"za nemalý peníz,jsem se podíval a skutečně tam byly obyčejné redLED. :(
A nebyl tam ještě nějaký "pípák s časovačem",nebo jak to nazvat?

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#18 Příspěvek od EKKAR »

otakarv píše:...A s tím dalším plně s Tebou souhlasím, to je pro takové haj*zly to nejlepší, co může být. Jen nyní uvažuji, kdyby to byla dýlerka? :?: Co s ní? :?: :wink:

Vzít do garáže k džípu nebo na dvůr k traktoru - nejdřív ojet, potom přejet...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od otakarv »

Právě pročítávám odpovědi své milované manželce.Jak byla v lázních,tak tam zkoušela tu "zepter lampu" a říkala,žejí pomohla,tak mermomocí jí chtěla také.Ovšem ta "osoba",co tam tu lampu provozovala,jí doporučila zde tuto.Nyní jsem se od své ženy dozvěděl,že po terapii alespoň dobře spí :wink:

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od otakarv »

EKKAR píše:
otakarv píše:...A s tím dalším plně s Tebou souhlasím, to je pro takové haj*zly to nejlepší, co může být. Jen nyní uvažuji, kdyby to byla dýlerka? :?: Co s ní? :?: :wink:

Vzít do garáže k džípu nebo na dvůr k traktoru - nejdřív ojet, potom přejet...
:prst:

neregistrovany

#21 Příspěvek od neregistrovany »

Mal som tuto vec rozobratu. Je tam kopa cervenych vysokosvietivych LED, nejaky obvod zaliaty na doske, jeden piezobzuciak, tyristor al. tranzistor TO93 a mikrospinac.Dava to kratke pulzy svetla. Co je ale dolezite, to sklicko je polarizacny filter. Da sa to zistit pomocou polarizacnej folie z LC display-a. Tak som vzal 555, R Led, kus folie z displeya, puzdro z mysi a mam taku vec aj ja za zlomok ceny. A ono to fakt funguje. Napriklad modrina zmizne rychlejsie, alebo bradavice. Je to taky divny pocit, aj to trochu hreje, ale tak akosi pod kozou. Pomaha to aj zene, ale je to mozno len autosugescia + placebo + ktovieco este. Pravda je to, ze za take prachy by som to nekupil nikdy v zivote.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#22 Příspěvek od Sendyx »

Třeba to máš špatně polarizované a úplně sis rozhodil auru a všechny čakry :lol:

neregistrovany

#23 Příspěvek od neregistrovany »

aj to je mozne :)

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#24 Příspěvek od bu2520 »

neregistrovany píše:. A ono to fakt funguje. Napriklad modrina zmizne rychlejsie, alebo bradavice. Je to taky divny pocit, aj to trochu hreje, ale tak akosi pod kozou. Pomaha to aj zene, ale je to mozno len autosugescia + placebo + ktovieco este. Pravda je to, ze za take prachy by som to nekupil nikdy v zivote.
nj když ono není porovnání, mít dvě identické modřiny a jednu ozařovat a druhou ne a pak už je to údaj, ale to by asi bylo jako když si Richard myje půlku hlavy běžným šamponem a druhou tím neběžným a proč? protože je vůl :-)

neregistrovany

#25 Příspěvek od neregistrovany »

ked ono ziskat dve identicke modriny... Iba ak by som nejakemu holohlavemu bezkrkemu povedal do oci ze je ... :) Kazdopadne skusat to nebudem, pravdupovediac ani to neobhajujem, je to len tahanie penazi od dovercivych ludi. Ale ked za to niekto vyvali tolke prachy, tak to musi fungovat ak keby to nefungovalo...

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#26 Příspěvek od Cust »

:-)
už se to tu několikrát probíralo...
opravdu stimulace buněk funguje, nicméně z těch dvou stránek, co jsi sem vyvěsil nejde nic zjistit
žena má nějaký zdravotní problém? nebo to jen kupuje, protože jí někdo řekl, že to něčemu pomáhá?
pokud je to z nudy, zakaž jí to a vysvětli, že je to reklamní žvást
pokud má zdravotní problém, poraď se z lékařem, například na bércové vředy a podobné problémy distribuuje kamrád nějaké světlomety jako podpůrnou léčbu; můžeš si zajít taky na Pragomediku (lékařský Ampér), tam to předvádí každým rokem několik firem (a to i jako kosmetickou ptákovinu)

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#27 Příspěvek od kevin_mitnick »

neregistrovany píše:ked ono ziskat dve identicke modriny... Iba ak by som nejakemu holohlavemu bezkrkemu povedal do oci ze je ... :)
Tak to bys ziskal tech modrin o dost vic, nejen dve...

Uživatelský avatar
vav
Příspěvky: 107
Registrován: 14 kvě 2006, 02:00
Bydliště: SK/MA/

#28 Příspěvek od vav »

ja som lampu so zltym svetlom, v ktorej bola asi halogenka, pouzil asi pred dvomi rokmi. Pol roka ma trapil ramenny klb. 2 x aplikacia a od vtedy mam pokoj. Tak neviem, placebo to nebude, k takymto veciam som skor skeptik, mne to ale pomohlo. Lampu ma svokra, dostala ju k narodeninam.Vyrobcu neviem, ale Zepter to 100% nebol.

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#29 Příspěvek od otakarv »

Cust píše::-)
už se to tu několikrát probíralo...
opravdu stimulace buněk funguje, nicméně z těch dvou stránek, co jsi sem vyvěsil nejde nic zjistit
žena má nějaký zdravotní problém? nebo to jen kupuje, protože jí někdo řekl, že to něčemu pomáhá?
pokud je to z nudy, zakaž jí to a vysvětli, že je to reklamní žvást
pokud má zdravotní problém, poraď se z lékařem, například na bércové vředy a podobné problémy distribuuje kamrád nějaké světlomety jako podpůrnou léčbu; můžeš si zajít taky na Pragomediku (lékařský Ampér), tam to předvádí každým rokem několik firem (a to i jako kosmetickou ptákovinu)
Ano,má zdravotní problémy.Byla v lázních,kde chodila na léčbu tímto světlem(byla to ale údajně ta jiná lampa,co ji tu už popisovali-s halogenovou žárovkou,pravděpodobně).Tam jí dala leták s touto lampou,co jsem tu dal,aby si ji koupila.Pak šla na operaci no a stále mně tlačila,abych tu lampu objednal.Se synem jsme ji to vymlouvali,marnost nad marností.Tak jsem teda přistoupil k objednávce.Když lampa dorazila domů,byla u dcery.Byla zvědavá na ni.Mi,jako elektrotechnikovi padly do oka nejdříve LED-ky,pak jsem rozbalil napáječ a z profesionální deformace jsem se podíval na štítek(dopředu jsem tušil,co na něm bude),Made in China.To jsem zdělil po SKYPE manželce.Myslím,že kdyby byla vedle mně,tak to nepřežiju.Ještě že ji dcera se zetěm dostatečně vysvětlili,že dnes je všechno z "rýžových polí".Já jen řekl"Co jsi chtěla,to máš.Vyhověl jsem Tvému přání." :roll:

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#30 Příspěvek od Cust »

číně se nedivím, jde o to jestli to má správné parametry světla

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“