Co jste přinesli zajímavého ze sběrného dvora? (zamčeno)

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
zdenoeddie
Příspěvky: 2411
Registrován: 31 říj 2007, 01:00
Bydliště: uz len Presov :)
Kontaktovat uživatele:

#271 Příspěvek od zdenoeddie »

Dik za zoznam. Rozmyslam, ci sa oplati sa to dat 300,- na postovne, alebo radsej to prenechat niekomu inemu. Bolo by mozne poslat peniaze na Paypal? Pripadne prevod na cesky ucet v CSOB?

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#272 Příspěvek od workhard »

Mam účet u Poštovní spořitelny.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
matus15
Příspěvky: 336
Registrován: 13 pro 2008, 01:00
Bydliště: Prešov

#273 Příspěvek od matus15 »

:)
Naposledy upravil(a) matus15 dne 26 srp 2013, 00:03, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
kewin
Příspěvky: 459
Registrován: 21 zář 2008, 02:00
Bydliště: Jižní Morava....
Kontaktovat uživatele:

#274 Příspěvek od kewin »

Gadzo_z_Presova píše:Už dlho som tu neprispel, tak aspoň dnešný úlovok : CM130,B73,Forte (aj s budíkom), AVEX-VM6465, AMC420, NZK160 :twisted:


pěkny ulovok jinak jsem CM 130 si koupil za 1500 :? akorat my chybi nějaky krytky a musi se vyčistit a seřidit jinak je v dobre kondicy nemáte nahodou 3 hmanitniky na tento typ nebo všech 6 ? koupim na ceně se dohodnem..... :wink:

Uživatelský avatar
Jiri_REZEK
Příspěvky: 165
Registrován: 02 bře 2007, 01:00
Bydliště: Ostrava-Výškovice
Kontaktovat uživatele:

#275 Příspěvek od Jiri_REZEK »

Já bych se také pochlubil.U nás v Ostravě je také Jistej SD.Uvedu příklad:Když nějaká Elektro-Firmička krachuje,nemůže jen tak vše někde vyhodit a musí mít na to štempl o likvidaci.Stavil Jsem se tam za chlapama na cigárko a přijela Avie a vysypala na beton haldu nerozbalených LCD-monitorů.No a jelikož chlapci měli zrovna svačinu,tak si ty LCDéčka postavili do řady a u kafíčka se do nich strefovali maticema...áááúúú ! Nějak Jsem to nevydržel psychicky a tak mám doma tři krásné kousky New-LG-Flatron L225WT ,prostě Jsem jim je čmajznul před nosem za flašku a cigárka a to se nebudu rozepisovat o jiných krámech !
EXA

Uživatelský avatar
pida_m
Příspěvky: 775
Registrován: 04 úno 2010, 01:00
Bydliště: Karlovy Vary

#276 Příspěvek od pida_m »

gratuluji a zavidim.
píïa

Uživatelský avatar
OK2STO
Příspěvky: 426
Registrován: 19 zář 2008, 02:00
Bydliště: Ostrava

#277 Příspěvek od OK2STO »

Tak jsem dnes vezl do sběrného dvora trochu starého textilu a zpět jsem
vezl magnetofon Sonet B3, byl tak asi čerstvě vyhozen, jen měl rozbitou
plastovou mřížku a jinak je funkční.
Tak jej vyčistím a zrepasuji.
Vzpomněl jsem si jak jsem tento magnetofon kupoval v roce 1966 ,
stál tehdy 2300 Kčs, to byly zhruba dva měsíční platy.
Jarda

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#278 Příspěvek od Mysteri »

No vidíš. Keby si pár rokov počkal, mohol si ušetriť ... :lol:

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#279 Příspěvek od otakarv »

Včera byl krásný,sluneční den,tak jsem šel navštívit SD abych doma uvolnil nějaký ten prostor. :wink: Setkal jsem se tam s kolegou,plný přívěsný vozík televízorů(bez elektroniky a vychylovacích,demagnetizačních cívek).Ukazoval mi na některé obrazovky které jsou v perfektním stavu.Jedna 2roky,51-čka-ploché stínitko,další 72-jka Philips z NOKIE.Říkám mu,že proč je vyhazuje když jsou dobré?On na to že se doma už nedá nikde pohnout a tak to postupně likviduje.Uvažoval jsem,zda je vzít ale nakonec skončily v kontejnéru.Asi si vezmu jeho slova k srdci a budu postupovat podle něj. :wink:

Uživatelský avatar
kewin
Příspěvky: 459
Registrován: 21 zář 2008, 02:00
Bydliště: Jižní Morava....
Kontaktovat uživatele:

#280 Příspěvek od kewin »

Jiri_REZEK píše:Já bych se také pochlubil.U nás v Ostravě je také Jistej SD.Uvedu příklad:Když nějaká Elektro-Firmička krachuje,nemůže jen tak vše někde vyhodit a musí mít na to štempl o likvidaci.Stavil Jsem se tam za chlapama na cigárko a přijela Avie a vysypala na beton haldu nerozbalených LCD-monitorů.No a jelikož chlapci měli zrovna svačinu,tak si ty LCDéčka postavili do řady a u kafíčka se do nich strefovali maticema...áááúúú ! Nějak Jsem to nevydržel psychicky a tak mám doma tři krásné kousky New-LG-Flatron L225WT ,prostě Jsem jim je čmajznul před nosem za flašku a cigárka a to se nebudu rozepisovat o jiných krámech !


hm tež by se my jedno zišlo ja jsem nucen si vždy obstarat u popelnice nějake historicke crt zařizeni na dožiti ... za letošni rok už jsem odrovnal 3 kusy :D a už mně to nebavi pul stolu v haji když to nesu rve to ruky takže bych levně koupil nějaky takovy kus jsem chudy student a tu ve vidlakově nic neni takoveho a nebo je ale to se neda odnest maj to střežene a už tam mam zakaz.......... :evil:

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#281 Příspěvek od BOBOBO »

Vesměs se přitvrzuje všude . Těch co vědí , co mají z telky šlohnout přibylo a telka bez mědi je pro recykléry finanční mínus .

Uživatelský avatar
msar
Příspěvky: 253
Registrován: 22 dub 2006, 02:00
Bydliště: Hradec Králové

#282 Příspěvek od msar »

Dneska jsem si udělal radost, paní nesla vyhodit tranzistoráček Signal 402. Přilepil jsem ulomené distanční sloupky k upevnění zadní stěny, rozchodil sovětské natahovací hodinky a stroj funguje jako za mlada, je včetně koženého pouzdra.
Přílohy
signsmall.JPG
(90.39 KiB) Staženo 66 x


Uživatelský avatar
Neonka
Příspěvky: 21
Registrován: 30 lis 2010, 01:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

#284 Příspěvek od Neonka »

Jiri_REZEK píše:Já bych se také pochlubil.U nás v Ostravě je také Jistej SD.Uvedu příklad:Když nějaká Elektro-Firmička krachuje,nemůže jen tak vše někde vyhodit a musí mít na to štempl o likvidaci.Stavil Jsem se tam za chlapama na cigárko a přijela Avie a vysypala na beton haldu nerozbalených LCD-monitorů.No a jelikož chlapci měli zrovna svačinu,tak si ty LCDéčka postavili do řady a u kafíčka se do nich strefovali maticema...áááúúú ! Nějak Jsem to nevydržel psychicky a tak mám doma tři krásné kousky New-LG-Flatron L225WT ,prostě Jsem jim je čmajznul před nosem za flašku a cigárka a to se nebudu rozepisovat o jiných krámech !
ale ze by jsi myslel taky na me to ne :D treba 1 kousek na vic :P

Uživatelský avatar
Mason
Příspěvky: 21
Registrován: 05 črc 2007, 02:00
Bydliště: Lučenec

#285 Příspěvek od Mason »

Zdravím všetkých v tento vianočný čas.
Ja som si doniesol obrazovku GRUNDIG 370 HFB 22 spolu s vychyľovačkami, demagnetizačnou cievkou a krúžkami čistoty farieb. Len neviem, ktorý televízor používal túto obrazovku, prípadne rozloženie kontaktov katód a mriežok. Snáď by sa dalo k nej postaviť "okolie" a mohla by fungovať. Nevie niekto niečo o tomto bližšie?

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“