Countryradio

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#16 Příspěvek od Killroy »

Kaca píše:...stanice které vysílají "rockovou" muziku mě nesmí do baráku...
A to jsi z Plzně-severu, takříkajíc kolébky západočeského rocku? Tak za tohle máš u mne jedno pěkně veliký mínus, kotlíkáři... :D

Killroy

Uživatelský avatar
rtg5273
Příspěvky: 164
Registrován: 24 led 2006, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od rtg5273 »

To ZdeněkHQ: Ano, přesně. Hey je už bohužel ve stejné stoce s ostatními rádii typu E2 a spol :( Když tam býval Petr Gratias a spol, to šlo.

Uživatelský avatar
Kaca
Příspěvky: 2802
Registrován: 29 lis 2006, 01:00
Bydliště: Hadačka
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od Kaca »

Killroy píše:A to jsi z Plzně-severu, takříkajíc kolébky západočeského rocku? Tak za tohle máš u mne jedno pěkně veliký mínus, kotlíkáři... :D
Já jsem ale nebyl celej život kotlíkář. Hrál jsem i bigbít a hodně taneční. Bohužel mě vyšlo že na nervy než dnešní moderní styl je kotlík a pohoda. Zdravím ! :drinken:

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od ZdenekHQ »

To je můj tajnej hřích - lovím na warezu amatérský rockový skupiny, co vydaly nějaký vlastní (třeba i neoficiální) CD. Je to jak hledat jehlu v kupce sena, ale když už se zadaří, je to jak pro rybáře chytit sumce.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#20 Příspěvek od BIPOLAR »

Z kolébky západočeského rocku,podle mého, vynikl hlavně "Katapult" (Mahagon) - škoda toho hloupého roku 2009, kdy odešli do rockového nebe, málem ve stejnou dobu jak "Dědek", tak i "Káša". :cry:
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od ZdenekHQ »

Největší tragédie pro komerční rock je nadužívání komprese dynamiky, kdy jde dynamika totálně do háje a celá skladba splyne v jakýsi žmolek, kde člověk marně hledá, co je buben a co basová kytara. Indikátor vybuzení beden jen vyleze na určitou úroveň a člověk je rád, když mu během skladby blikají poslední dvě 3dB ledky, ostatní jen tupě svítí. Fuj.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“