úžasný BLESKmobil a pravda o něm

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Půjdete k "virtuálnímu operátorovi" BLESKmobil?

Ano
3
7%
Ne
38
93%
 
Celkem hlasů: 41

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PCmaniac99
Příspěvky: 749
Registrován: 07 úno 2008, 01:00
Bydliště: Jablonec nad Nisou

#16 Příspěvek od PCmaniac99 »

já nedám na kyslíka dopustit... 100,- paušal 240minut, 100sms zdarma volání cizí síť 1,5 volání vlastní sít 0,5 a sms za 1Kc. K tomu internet 150,- FUP 150mb a měsíční splátka za telefon 100kc. 350,- a za 2 roky si muzu zase vybrat další telefon...

Uživatelský avatar
ace_ventura
Příspěvky: 267
Registrován: 25 led 2005, 01:00
Bydliště: Praga mater urbium

#17 Příspěvek od ace_ventura »

Co člověk to názor. Rozebírá se to teď všude, mě je buřt jaký vztah má O2 a Ringier/Blesk. Cena 2,50 je parádní, s předplacenkou nemám problém. Já jsem spokojen.

Hned 7. jsem SIM koupil, zrušil smlouvu u TM a převedl číslo. Když už nemohli prodlužovat Bav Se tak jsem to tak plácal po různu. Ani teď se na 2,50 nedostanou. Jen přiblíží a to s paušálem za 500 a smlovou na 2 roky...

Uživatelský avatar
kewin
Příspěvky: 459
Registrován: 21 zář 2008, 02:00
Bydliště: Jižní Morava....
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od kewin »

ja jsem si pro přitelkiny a z duvodu dalši vyměny čisla koupil outu dlouhe hovory a předplatil jsem si tarif volani na jedno a nema to chybu internet v mobilu nepouživam a smsky nepišu mam velky palce a spoustu telefonu z klavesnicemy my nevyhovuje a vodafon sem si nechal na smsky mam ji danou v 5110 tce tam se my pišou smsky dobře :twisted: zvažuji že bych na pokus si tuto simku někde obstaral otazka kde ji koupit ? Jsem ze znojemska. Děkuji a přeji pěkny den

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#19 Příspěvek od kokun »

kewin píše:ja jsem si pro přitelkiny a z duvodu dalši vyměny čisla koupil outu dlouhe hovory a předplatil jsem si tarif volani na jedno a nema to chybu internet v mobilu nepouživam a smsky nepišu mam velky palce a spoustu telefonu z klavesnicemy my nevyhovuje a vodafon sem si nechal na smsky mam ji danou v 5110 tce tam se my pišou smsky dobře :twisted: zvažuji že bych na pokus si tuto simku někde obstaral otazka kde ji koupit ? Jsem ze znojemska. Děkuji a přeji pěkny den
Zato tady píšeš tím sms-kovým způsobem jak trotl - hrubky nevyjímaje ... :cry:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od ZdenekHQ »

Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“