Google má nový vzhled

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od Jirka »

Taky jsem si zanadával, než jsem přišel, kam položky z levého sloupce schovali. Ichtylové. Reklamu nevidím.
A k obrázkům: alespoň jim jejich vyhledávání funguje. Porovnejte s vyhledáváním na seznamu. Tam jsou výsledky doslova .... dechberoucí.
*****

Uživatelský avatar
vladodyno
Příspěvky: 704
Registrován: 25 úno 2010, 01:00
Bydliště: Moravský sv. Ján, Slovensko

#17 Příspěvek od vladodyno »


Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od ZdenekHQ »

Crifodo píše: Trh a řešení OS ale asi tak posledních 19 let přijaly orientaci na obrazově řešené menu s výběrem myší a to navíc v poslední době vykrystalizovalo do formátu 16:9 horizontálně. V téhle situaci je oslava příkazového řádku taková... zajímavá.
A všimnul sis, že třeba Olympic či Turbo, Elán, Team a další se svou jednoduchou muzikou přežili tisíce přeplácaných rádobyhvězd ? Proč asi ? Prostě nekrystalizovali.

I na XP a dalších OS dodnes používám příkaz CMD, to je pro dnešní počítačové "experty" něco jako hliněná nádoba, ze které neandrtálec pil zkaženou vodu.

Grafické uživatelské rozhraní se prostě vyloženě nabízí k tomu, abys i na vytištění mailu musel napřed shlédnout 3 reklamy na neprodejné zboží.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“