Sound Blaster SBS38

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#16 Příspěvek od Pikofarad »

Zirafka píše:Repráčky chtěli vyhodit u nás v práci, barbaři...
Buď ráda,co se podařilo ukořistit domů,to se počítá :lol:
Hlavně,že to fachčí :wink:

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#17 Příspěvek od konosuke »

Vyobrazený dvojkonektor JACK 3.5 / 2.5 mm mono existuje i jinde, mám na konci kabelu od mikrofonu Hitachi a ten menší slouží jako přívod ke spínáči dálkového ovládání play - stop kazetového magnetofonu. Jenomže je nalisovaný napevno bez možnosti demontáže a pájení. Nicméně věřím že originál sehat se dá.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Zirafka
Příspěvky: 819
Registrován: 20 srp 2006, 02:00

#18 Příspěvek od Zirafka »

Dá se splašit protikus, tedy to co je v panelu. Mají jich iks v TME, ale ten na kabel nikoli. Škoda.

Uživatelský avatar
Thales
Příspěvky: 1163
Registrován: 26 lis 2006, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od Thales »

Ty konektory se používaly celkem běžně. Stejným způsobem jako popsal Konosuke mám řešené ovládání na kazeťáku Interfunk (mikrofon byl v příslušenství) a stejně byl řešený mikrofonní vstup na dvojčeti Sharp. tam ten druhý ovládací konektor je nezapojený, ale evidentně ve vývoji uvažovali nad tím že tam někdo to dvojče bude strkat. A teď proč to říkám - těch Interfunků tu bylo mraky. Viděl jsem jich mezi lidmi fakt moře, takže je reálná šance že někdo od toho bude mít ještě ten mikrofon. V minulosti sjem to i párkrát viděl na Aukru.

Uživatelský avatar
cackler
Příspěvky: 286
Registrován: 17 pro 2007, 01:00

#20 Příspěvek od cackler »

Mám tu kabel viz foto, je tam 2x mono 3,5 a jeden 2,5, má někdo zájem? Mě k ničemu není. Na konektorech je nápis JAPAN.
Přílohy
P1060500.jpg
(82.08 KiB) Staženo 41 x

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“