Grafické karty po instalaci ovladačů spadnou. Vyřešeno.

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mnozka
Příspěvky: 13
Registrován: 06 dub 2013, 02:00

#16 Příspěvek od mnozka »

EKKAR píše:
mnozka píše:
EKKAR píše:Námořníku, shledávám vhodným, abys slezl z toho stěžně a přestal vykřikovat "Země! Země na obzoru!" když už je šíf dávno uvázanej u mola...
Tekle je odpověd průměrného školáká se smyslem pro humor. :potlesk:
Nikoliv. To je pouze reakce průměrnýho bastlíře = relativně pravidelného účastníka zdejších diskusí po dobu minulých cca 7 let na tvoje "objevné sdělení" o bezolovnatém pájení BGA pouzder. Zato tvoje odpověď prozrazuje, že než sis mou repliku přečetl a odepsal na ni, nejspíš sis něco šlehnul - jinak bys totiž nemohl napsat takovej blábol...
Koukám že jsem se srazil s Blbc*m.....rádoby chytrákem.
Odpovídal jsem k tématu, nebyla tu ani čárka o problému s utrženým BGA.
Koukám že nemůžeš překousnout, že jsem to napsal první :lol:
Opravdu jsem si nic "nešlehnul" jak píšeš. Pochybuji o Tvojí inteligenci.

Ještě mě napadlo, Nepatříš náhodou taky k těm prohřejvačům co podělávájí lidi? Potom bych chápal Tvůj mindrák...

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#17 Příspěvek od EKKAR »

Kdybys radši víc času věnoval čtení předchozích příspěvků těch lidí, kterým se snažíš radit a halasně tady nevykřikoval jako objev Ameriky svý sdělení, že RoHS sračka je vhodná tak na rybářský olůvka a ne na pájení choulostivý elektroniky - zrovna konkrétně jjilkovi :roll: :roll: , tak by sis už teď dával z každý strany jednu a nepapuloval tady něco o srážkách s čímkoliv a kýmkoliv - absenci základní inteligence i slušnosti tady zatím projevuješ pouze ty sám, urážkama jako odpovědí na (zatím) mírný upozornění, že se svým "objevem možnosti vadnýho RoHS ballingu" se plácáš když ne 100 let za opicema, tak určitě někde daleko ve středověku. Myslím že kolega jjilek problémy s reballingem objasňovat nepotřebuje...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
mnozka
Příspěvky: 13
Registrován: 06 dub 2013, 02:00

#18 Příspěvek od mnozka »

ekkar... meleš nesmysli. "šlehni si" a jdi se uklidnit. Memáme se o čem bavit.

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#19 Příspěvek od ok1hga »

mnozka píše:meleš nesmysli
hmmm . . .

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od jjilek »

Vážení pánové kolegové, omluvte prosím moje drobné upozornění: já jsem vlákno nasměroval na spadnutí sw u PC, ne Vašeho mozkového "softwaru".

Uživatelský avatar
mnozka
Příspěvky: 13
Registrován: 06 dub 2013, 02:00

#21 Příspěvek od mnozka »

ok1hga píše:
mnozka píše:meleš nesmysli
hmmm . . .
Ekkar začal urážet mě. Přiřazuje mě k fetákům.
Proto uznávám za vhodné, aby se omluvil za urážky a už mi víc nepsal. Taky sem nebudu psát a bude vše v pořádku.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#22 Příspěvek od p32 »

No, tak abyste si byli rovni, tak začněte tipovat, co s těma grafikama může být doopravdy. Schválně, kdo bude nejblíže. :wink:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#23 Příspěvek od EKKAR »

Mno, zhodnocení kdo tady mele "nesmysli" nebo kdo koho neoprávněně napadá radši ponechám na auditoriu.
JÁ si koneckonců můžu myslet o každým co chci :-D ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
mnozka
Příspěvky: 13
Registrován: 06 dub 2013, 02:00

#24 Příspěvek od mnozka »

Ekkar..Přečti si, co jsi odpověděl na tema znění - jak tyto grafiky opravit a co jim může být. Ty píšeš nesmysl.... vysvětli jak Tvůj příspěvek pomůže vyřěšit problém GK. Když napíšu co to může dělat, Ty mě napadneš. Co ti tak vadí??? nápis "nováček" . Uvědom si, že nováček jsem pouze na tomhle serveru. I Team boss by se měl chovat k lidem slušmě.

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#25 Příspěvek od ok1hga »

mnozka píše:Co ti tak vadí??? nápis "nováček" . Uvědom si, že nováček jsem pouze na tomhle serveru.
podle toho jak píšeš a jak reaguješ to vypadá, že jsi "nováčkem" i jinde . . .
. . . ale jen tohle jsem napsat nechtěl.
dj_Paul píše:grafiky v základu napájí zdroj na MB,ten to zvládá?
jjilek píše:Budu nad tím nějak laborovat. Mám Asus M2N-X.
já bych se zaměřil spíše na ty zdroje a blokovací kondíky kolem . . .
Měl jsem podobný problém.
Sice to byla jiná deska a jiná grafika,
ale nakonec se to vyřešilo až výměnou většiny elytů na MB a výměnou zdroje za silnější . . .
Od té doby je pokoj a vše běží jak má.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#26 Příspěvek od p32 »

Už se zde psalo, že jiná grafika na té desce jede a zdroj je postačující. Zdroj by se vůbec nemusel řešit dokud se nevyskytuje grafika s přídavným konektorem por extra napájení. Do té doby to musí zvládat napájení přes hlavní desku a to na dvou grafikách bylo bez problémů.
Grafická karta od Gigabyte nVidia GV-NX66L128DP dělala pruhy na obrazovce, sekala se a po instalaci ovládačů na vyšší rozlišení to bylo úplně v háji.
Řešení bylo v opravě grafické karty:
C780, C781, C782 (1G5/6V3) výměna za nové
C793 (1G/6V3) výměna za nový
A jede jak nová (dokonce i barevně)

Druhá grafická karta se zatím řeší. Nevím, jestli sem mám potom napsat výsledek nebo jestli se zde budete rvát. :wink:

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#27 Příspěvek od ok1hga »

a co jsem napsal jiného?
ok1hga píše:já bych se zaměřil spíše na ty zdroje a blokovací kondíky kolem . . .
ta tvá grafika má na úpravu napětí pro procesor a paměti spínaný zdroj přímo na sobě . . .

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#28 Příspěvek od jjilek »

:potlesk: Díky B. za opravu. Já už na to nervy nemám.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#29 Příspěvek od p32 »

to ok1hga: není to moje, psal jsi sice k něčemu jinému (MB), ale bral jsem to tak, že myslíš tu grafiku. Na všech grafikách musí být nějaký zdroj, aby si vymyslely to napětí, co potřebují. Jen některé rozežrané už musí mít zvlášť konektor ze zdroje PC. jjilek na to nemá čas, tak jsem se bavil já.

Druhá grafika je už taky opravena. Byla to grafika od ASUSu s označením EN7600 SILENT/2DHT/256M/A. Byl na ní problém se svislými pruhy na obraze, které se občas i změnily. Paměť byla v pořádku, stačilo ji jen trochu propájet horkovzdušnou pistolí, aby neopadaly SMD součástky kolem a zespod. Taky jede už jak nová a taky dokonce barevně. :wink:

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#30 Příspěvek od p32 »

Tak jsem zapoměl napsat, že i třetí grafika je spravena. Byly vyměněny 4 elyty, ale byl špatný jen jeden 1G5/6V3 a musely se přehřát paměti, aby dostaly správný kontakt. A jede taky i barevně. :lol:

Takže prosím jjilka, aby nadpis u prvního přispěvku rozšířil o - Vyřešeno.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“