Indukční smyčka pro nedoslýchavé

Bezdrátová pojítka, vysílací a přijímací technika, diskuze o VF technice, zařízeních a konstrukcích, konstrukce a parametry antén

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#31 Příspěvek od ZVUK2000 »

Archaické, ale jednoduché :D
Přílohy
smyčka 2a.jpg
(280.6 KiB) Staženo 161 x
smyčka.jpg
(213.85 KiB) Staženo 170 x

Uživatelský avatar
vladimir
Příspěvky: 378
Registrován: 20 bře 2004, 01:00

#32 Příspěvek od vladimir »

cívku musíš zkoušet, tøeba jsem èíhnul manželce do hodinek :D
Přílohy
4.jpg
(89.64 KiB) Staženo 113 x

Uživatelský avatar
Jurko
Příspěvky: 14
Registrován: 18 pro 2013, 01:00

#33 Příspěvek od Jurko »

ZVUK2000: diky:-) ja uz jasal,ale muj pozadavek na male rozmery to nesplnuje;-)

vladimir: parada,diky moc! jdu kuchat:-D vypada to pekne minuaturne..

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#34 Příspěvek od robo »

S dovolenim se sem nasomruji. Pouzivam naslouchatko widex B1. Tohle naslouchtako ma take rezimT- prenos z indukcni civky. Take vlastnim BT zarizeni Jabra-psi znamku, ktere se povesi treba na krk. Toto zarizeni ma v sobe mikrofon a vystup 3,5mm jack na normalni sluchatka. Funguje to ve spojeni s telefonem pres BT jako handsFree. No a me napadlo vrazit do otvoru indukcni smycku. Urcite se mi bude lepe telefonovat nez do ted kdy telefon prilozim nekam k uchu, zesilim zvuk a hledam misto kde nejlepe slysim. Pak se snazim to stisit at hovorem neobtezuji okoli. Proste tedka je to spatne. Premyslim jak na to . Da se nekde zakoupit nejake zarizeni se smyckou kterou si dam na krk a pres jack to pripojim na vystup pro sluchatka na BT zarizeni. Dekuji.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#35 Příspěvek od rnbw »

Da sa kupit bluetooth indukcna slucka, napr. CM-BT2.

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#36 Příspěvek od robo »

Ty BT se smyckou jsou s cenou pres 2 tisice, spise k 3 tisicum. Protoze vlastnim BT zarizeni Jabra tak jsem si rikal proc nezkusit jen tu smycku. A k cinu uz byl kousek. Udelal jsem 8 zavitu dratu v prumeru 27 cm. Byla to nejaka snura k autorepraku. Na jednom konci 3,5 jack. Napojil do Jabry. Prepnul Widex na smycku. Zvuk byl slabsi. Kdyz jsem vzal ten svazek a nahodil ho k naslouchatku tak to bylo hned lepsi. Hlasitost. Co me znepokojilo ze kdyz jsem sel okolo velke lednice slysel jsem ve sluchatku brum. Myslim ze jsem jeste nemel pripojenou smycku, vedle lednice je nejaka elektronika, modem od UPC, Wifi AP a jeste neco dalsiho. Asi nejake kvalitni zarizeni. Mam i vymysleno jak to nacpat do nejake buzirky aby to taky vypadalo. Jen ta hlasitost. Mozna kdyz bych pridal njaky zavit, jestli by to nepomohlo. Pokud bych k tomu zakomponoval nejaky aktivni zesilovac tak musim resit i napajeni. Prodava se i smycka, pahyl, ktery je kolem ucha a tim i nejblize k naslouchatku. Pujdu okouknout ty pasivni smycky a uvidim. A kdyz to bude stat za ....tak si koupim neco s BT a udelam si zaroven i vanoce. Uz me ten soucasny spusob mobilni komunikace stve. Mam na televizi na vystupu sluchatka BT vysilac takze bych to pouzil i na to. Se sparovanim vice zarizenim by nemel byt problem. Jeste tak kdyz by ta BT smycka mela rezim BT 4, mensi spotreba, bylo by to nej. Ale to pochybuji

Odpovědět

Zpět na „Bezdrátová technika a technologie, VF technika“