Řídící jednotka S4565A z kotle Destila

Měřáky, automatizační technika, regulační technika

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
mina
Příspěvky: 74
Registrován: 22 dub 2013, 02:00
Bydliště: ludeřov 54

#16 Příspěvek od mina »

Čao, zřejmě keramický modul,
je třeba zjistit na zadní části číslo .......... REv 09 , o8,04,,10.
Atd.

Uživatelský avatar
mina
Příspěvky: 74
Registrován: 22 dub 2013, 02:00
Bydliště: ludeřov 54

#17 Příspěvek od mina »

Čao,
je třeba i další číslo S 4565A 1007.
Zašlu výměnným způsobem.
MiNa

Uživatelský avatar
MirosPikos
Příspěvky: 5
Registrován: 13 lis 2012, 01:00

#18 Příspěvek od MirosPikos »

Zdravím, omlouvám se, že to píšu sem, ale přijde mi to vhodnější, než zakládat nové vlákno.

Mám kotel Viadrus G36 myslím. Řídící jednotka mi dělá to samé. Po chvíli zhasne. Bratr elektrotechnik se mi na to díval, ale jelikož je vývojář a ne opravář a nemá s tímto typem hrubé elektroniky zkušenosti, opravit ji nedokázal.

Chtěl bych se zeptat, jestli je někdo, kdo dělá za úplatu repas těchto jednotek. Jedná se o tuto odkazovanou jednotku:
http://barta-dily.cz/Kotle-plynove/Auto ... ADRUS.html

Pokud by se to nedalo opravit, musel bych tu z odkazu. Kdoví, jestli to není jen nějaký repas. Nedělalo by mi problém jednotku koupit, kdyby vydržela alespoň 10 let. Ale po mých zkušenostech do odchází velmi často (nejspíš vlivem prostředí, ve kterém mám kotel - starý chladný vlhký sklep). Co byste mi poradili? Poptat repas a nebo koupit funkční jednotku?

Díky za rady

---edit---
Tak je možné, že jsem jednotku spravil :) Nebudete věřit jak... dal jsem jí na kamna, že se mi roztekl plastový obal, který beztak není důležitý. Jednotku jsem zapojil do kotle a světe div se - kotel jede :)

Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 1312
Registrován: 06 říj 2013, 02:00
Bydliště: Ostrava

#19 Příspěvek od Nakadah »

Od roku 1997 mame v rodinnem domku kotel Viadrus G27ECO. Funguje bez potizi, samotneho me to prekvapilo na ty roky. Uz se ale dvakrat stalo, ze kotel zapali a vypne. Zapali a vypne. Nakonec se rozsviti na ridici jednotce chyba a kotel stoji.

Duvod? Ohnuta ionizacni elektroda, tak ze se dotkne horaku nebo neceho uvnitr napojeneho na kostru. Takze z ni prestane byt ionizacni elektroda. Je porad v plameni, zhava do ruda a gravitace udela postupem casu svoje. Trva to tak dva az tri roky, nez se to zopakuje. Dycky ji vytahnu, narovnam a strcim zpatky. A je po problemu.

Poprve se musel volat technik, nikdo nevedel co s tim je. Kdyz se to stalo podruhe, uz sem vedel co hledat. Nak

Odpovědět

Zpět na „Měření, regulace a automatizace“