PC se sám restartuje- OPRAVENO

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#31 Příspěvek od p32 »

Behemot píše:p32: á, další socka co nemá na pořádný monitor 8-)
:lol: Tos mě docela pobavil. Mám dojem, že ty tvoje "vhodné" monitory jsem měl ještě dříve než jsi pochopil, že takové i existují. Prostě pokud neumíš udělat webové stránky, které se přizpůsobí podle nastavení prohlíźeče, tak si zkus zopakovat základy. Takové to psaní "musíte mít rozlišení X x Y, vypínač na monitoru vpravo dole atd." se dnes učí už děcka v 8. třídě o tom, že to píší jen amatéři a hned je v té hodině učí jak se to doopravdy dělá. Fakt jsi mě pobavil dokonce i s tou sockou, miliardáři. :lol:

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#32 Příspěvek od Behemot »

p32 píše:bláblá…
Behemot píše:Obrázek

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#33 Příspěvek od p32 »

To jsi taky vygeneroval pomocí Joomla generátoru nebo jsi to zvládl sám ? :lol:
Sorry, a zapoměl, že ty máš na to přece lidi a s obrázkama. :lol:

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#34 Příspěvek od Michal22 »

Tady to teda žije 8O
Počítač je opravený, už jsem jej odvezl majitelce. Vyměněn zdroj (Eurocase 400W), při detailnějším zkoumání desky jsem našel dva elyty 1800µF/6,3V (vyměněny za 1500µF/6,3V- větší bych tam nenacpal), vysáto několik litrů prachu, nová pasta na procesoru, vyčištěn (Temp, registry, nepoužívaný SW), nainstalován SP3, zaktualizován antivir.
Je to už dost starý stroj ale zatím jakž takž jede. A majitelka (jako matka-samoživitelka) na nový nemá.
Kdo poradil, těm děkuji.
M.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
Harry.pa
Příspěvky: 353
Registrován: 26 dub 2006, 02:00
Bydliště: Znojmo

#35 Příspěvek od Harry.pa »

Sorry, ale nedá mě to. Mám na stole vedle sebe dva 19" LCD, rozšířenou plochu na oba, oba rozlišení 1280x1024. To jsem socka? Ach, jo...

Jinak, Michal22, blahopřeji k výsledku a omlouvám se, že se to tady trochu zvrhlo, ač nerad, taky jsem k tomu přispěl.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“