Výhybky pro repro

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#31 Příspěvek od Sendyx »

No, on má pasivní přepínač vstupů, z něj odvozený (pasivně) rec out, korekce součástí koncáku a rozkmit konce s bootstrapem.

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#32 Příspěvek od Pikofarad »

Z čeho to měli soudruzi z Tesly postavit,když měli jen npn polovodiče a kapitalisti vymysleli zesilovač s komplementárními tranzistory.Soudruzi ze Sovětského svazu poskytli jen celovodiče a zkušenosti z agrární problematiky

Uživatelský avatar
reman
Příspěvky: 100
Registrován: 05 pro 2005, 01:00

#33 Příspěvek od reman »

Sendyx píše: No já se obávám, že patří k tomu lepšímu, co Tesla vyráběla, proti asymetricky napájeným AZS218 a spol. to byl pokrok. Bohužel je to tak na úrovni levných japonců 70. let.
Zrovna AZS218 patří k tomu nejhoršímu, ale třeba taková AZS 220 je něco jiného a 222-223 trumfne s přehledem.
to BoBoBo: K těm bednám a Thalesovým příspěvkům - jsem absolutně nenáročný posluchač, zvuk je stejně jen kulisa, obývák zvučím Sopránem, tj. MBA810 s max 5W a víceméně mi to stačí, (ne že by ta AZS 220 nebyla lepší, ale ten její vzhled je spíš jak laboratorní přístroj :( )ale poté co jsem origo bedny zrepasoval podle Thalese tlumením a vyhýbkou(nenáviděnou mřížku jsem ponechal, na rozdíl od jiných mi až tak ošklivá nepřipadá a líbí se mi její mechancká odolnost - máme 2 kočky :D ) tak rozdíl jsem poznal nejen já ale i manželka a nahluchlá tchyně. Takže si myslím že sem příspěvky tohoto typu patří, většině lidí řeknou mnohem víc než doposud tušili a rozhodně pomůžou.To že tobě připadají nepřínosné je možné, ale nemluv za jiné.
Tak už vím co tomu je - je to pokažené :-) !

Uživatelský avatar
Psefranek
Příspěvky: 55
Registrován: 15 čer 2013, 02:00
Bydliště: Tábor

#34 Příspěvek od Psefranek »

Moc díky za rady a pro mě rozhodně moc poučné příspěvky Thalese a ok1hga.A první krok již mám,včera jsem zakoupil RFT Corony ve velmi dobrém stavu za 1490 Kč!

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“