NB MSI EX600 se odpojí Wi-Fi

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
cputakt
Příspěvky: 1234
Registrován: 01 lis 2005, 01:00
Bydliště: Karvínsko
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od cputakt »

Tak další poznatek,znovu se Wi-Fi karta ztratila tak jsem připojil tu do USB a ta najela ale za 20 minut zatuhl celý NB a to už se mi stalo víckrát.Taky se mi párkrát stalo že jsem NB přepl do režimu spánku a než se uspal tak hodil modrou smrt.Uvažuji ještě jednu možnost a to přehrát bios a nebo druhá varianta začit šetřit na nový NB.Přece už je to dědeček a jede denně 6-10 v kuse.Vytáhl jsem chladič i ventilátor pořádně je vyčistil a dal novou pastu ale mám obavy že problém bude někde na desce.

Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#17 Příspěvek od serviceman »

Jaký OS? Updatovaný?
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).

Uživatelský avatar
cputakt
Příspěvky: 1234
Registrován: 01 lis 2005, 01:00
Bydliště: Karvínsko
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od cputakt »

Windows 7 profesionál,aktualizace sem tam nějaká přijde.

Uživatelský avatar
cputakt
Příspěvky: 1234
Registrován: 01 lis 2005, 01:00
Bydliště: Karvínsko
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od cputakt »

Tak jsem přehrál poslední BIOS a zatím se mi tento problém nestal ale ještě budu testovat.Ale je poznat že i start NB a nájezd OS je rychlejší.

Uživatelský avatar
ccarloss
Příspěvky: 197
Registrován: 22 kvě 2007, 02:00

#20 Příspěvek od ccarloss »

Na mojom HP som mal najprv problem s wifi,potom neisla vobec CDROM,potom uz sa ani nepustil,iba ledky preblikli.Po zohriati grafickeho chipu notebook opat funkcny na urcity cas.V mojom pripade bol zapraseny chladic a to zrejme zapricinilo nedostatocnym chladenim vaznu zavadu.

Uživatelský avatar
cputakt
Příspěvky: 1234
Registrován: 01 lis 2005, 01:00
Bydliště: Karvínsko
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od cputakt »

U mě to bylo asi opravdu jen softvarovou chybou,teď co jsem přehrál bios wifi jede bez problému.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“