DŮLEŽITÉ: OBNOVA DATABÁZE k datu 5.1.2018

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od Jenys »

Tak hlavně, že se to podařilo zase zprovoznit. Díky té pauze jsme měli víc času na jiné věci :D Sice jsem chtěl reagovat na odpovědi na můj dotaz ohledně zdroje, ale zrovna to přestalo fungovat, ještě, že jsem nestihl vložit tam obrázky, stejně by byly fuč :?
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#17 Příspěvek od Hill »

Ale nic ti nebrání vložit je znovu.

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od Jenys »

To: Hill, nebylo to myšleno nijak zle, co jsem napsal :D
Jasně, že to můžu napsat znovu, není v tom žáden problém, hlavně, že to zase funguje, to je důležité a všem za to díky :lol:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#19 Příspěvek od MetalGod »

Jenys píše:Tak hlavně, že se to podařilo zase zprovoznit. Díky té pauze jsme měli víc času na jiné věci :D
Já měl pořádnej absťák :lol:, ale zase jsem ten čas použil na to, abych si udělal v palici trochu pořádek, přičemž jsem objevil věc, která, zapadlá v podvědomí, mi přes 2 roky zcela anonymně devastovala život. Teď už znám nepřítele a konečně vím, jak ho zničit.
Jak se říká, všechno zlý je k něčemu dobrý. Takže Jardo, díky! 8-)
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od Jenys »

To: MetalGod- jo, právě, že závislosti vznikají na vše možné, i na čtení různých diskusí. Tak je někdy dobré si odpočinout a jak píšeš, "Všechno zlé je k něčemu dobré"
Řekl bych, že ty PC jsou velká závislost dnes už i lidí, co už jsou na světě nějaký ten pátek :lol:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#21 Příspěvek od Hill »

Teda netušil jsem, že mi bude někdy někdo děkovat za to, co jsem dohužvil, a jsem z toho zmaten. Jsem rád, že to tak berete, přesto bych nerad stejnou chybu opakoval.
A úmyslně vypínat fórum, ať máte zase víc času na bastlení, to by asi neprošlo.

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od Jenys »

To: Hill, tak někdy je dobré si nuceně odpočinout a najít jinou smyslu plnou náhradu. Ale nedělej si z toho hlavu, jsi naštěstí normální člověk a veřejně si přiznal chybu, což většinou každý neumí a toho si cením a myslím i ostatní.
Tak ti přeju aby se ti to už nestalo, ale jsme jen lidi a nikdo schválně chybu nedělá, prostě se to stane. Takže :wink:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#23 Příspěvek od starecd »

Jardo, stihli jste to obnovit v rekordním čase, takže taky díky. S tím poděláním, taky se mi občas něco podaří, ale zje*at a po opravě se pochválit musím sám. :D

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“