Jaký multimetr?

Problémy s měřícími přístroji, detektory fyzikálních veličin, detektory kovů a další

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
int21h
Příspěvky: 11
Registrován: 23 srp 2007, 02:00
Bydliště: Niekde na Slovensku

#16 Příspěvek od int21h »

Mutitmeter dnes uz jedine ten najlacnejsi !!! Doby ked sa dal kupit kvalitny pristroj su uz davno prec !!! Nekupoval by som ani pristroj ktory meria kapacitu , kedze rozsah je vacsinou od az desiatok az stoviek nF po tisicky uF a to z biednou prestnostou. Prakticky pre mna najpotrebnejsi rozsah od jednotiek pF nieje ani na jednom !!!
Predstavte si to ticho keby ludia hovorili len to co ozaj vedia. (Karel Čapek)

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od workhard »

:) Na 80% měření mě stačí multimetr za 90 Kč. 8-)

Uživatelský avatar
janousek
Příspěvky: 935
Registrován: 27 bře 2004, 01:00

#18 Příspěvek od janousek »

Souhlasím s workhard. Zajímavé, že u veškeré elektroniky jdou ceny u starších modelů dolu, jenom u měřáků se pořád drží, viz např. METEX.

Uživatelský avatar
Kisa
Příspěvky: 24
Registrován: 17 bře 2005, 01:00

#19 Příspěvek od Kisa »

simax píše:Za tu cenu,(pokud ho ještě budou mít )toho ten multík umí dost.Otázkou je jak je spolehlivý, ale za ty prachy to asi taky objednám.Ten SOPOS má kontakt jen přes mail?Nějak jsem nenašel telefon a oni to mají jen na dotaz.
Tady je e-shop http://www.shop.i-ekonom.cz/sopos/

Uživatelský avatar
Hop377
Příspěvky: 439
Registrován: 19 čer 2004, 02:00

#20 Příspěvek od Hop377 »

To Janousek: To je jednoduche, pretoze merak je a bude stale merak a nepodlieha mode, tak ako spotrebka.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#21 Příspěvek od Sendyx »

int21h píše:Mutitmeter dnes uz jedine ten najlacnejsi !!! Doby ked sa dal kupit kvalitny pristroj su uz davno prec !!!
Na to jsi přišel jak ? Velmi kvalitní měřáky se dají samozřejmě koupit, ale nesmíš nakupovat v Obi, Hornbachu nebo na benzínové pumpě.

Uživatelský avatar
simax
Příspěvky: 34
Registrován: 14 dub 2005, 02:00

#22 Příspěvek od simax »

Tak dneska mi přišel ten multimetr UT 70A od firmy SOPOS a skutečně jsem zaplatil 1004,-Kč celkem.Zatím jsem spokojený, uvidím,jak dlouho mi to vydrží.

Uživatelský avatar
Filda
Příspěvky: 703
Registrován: 20 dub 2006, 02:00

#23 Příspěvek od Filda »

simax píše:Tak dneska mi přišel ten multimetr UT 70A od firmy SOPOS a skutečně jsem zaplatil 1004,-Kč celkem.Zatím jsem spokojený, uvidím,jak dlouho mi to vydrží.
UT70A mám rok a půl a zatím super!!!!

Uživatelský avatar
Kisa
Příspěvky: 24
Registrován: 17 bře 2005, 01:00

#24 Příspěvek od Kisa »

simax píše:Tak dneska mi přišel ten multimetr UT 70A od firmy SOPOS a skutečně jsem zaplatil 1004,-Kč celkem.Zatím jsem spokojený, uvidím,jak dlouho mi to vydrží.
Tada... Já jsem to obědnával ve stejnou dobu jak ty a mě ještě nedošel...

Uživatelský avatar
tertia
Příspěvky: 65
Registrován: 04 led 2008, 01:00

#25 Příspěvek od tertia »

K tomu DT9205.Koupil jsem ho na Aukru za 340 s poštovným dokud fungoval, byl skutečně dobrý.Za 2 měsíce display ukazuje číslo -1 a jinak nic nedělá.Baterka je v pořádku.PRODEJCE MI NAPSAL, ŽE NA TO ZÁRUKU NEPOSKYTUJE-HOTOVO.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#26 Příspěvek od EKKAR »

Ze zákona MUSÍ - i na použité zboží se ze zákona při jakémkoliv prodeji vztahuje povinnost prodejce ručit kupujícímu za jakékoliv závady mimo těch, na které byl kupující v okamžiku prodeje upozorněn - a to vše po dobu 6 měsíců!!! Omlať to prodejci o hlavu i s tímhle paragrafem, je to z Občanského zákoníku!
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Měřící přístroje, detektory fyzikálních veličin“