Zas jedna tutovka!!!

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#16 Příspěvek od EKKAR »

termit256 píše:Proc se to vlakno jmenuje tutovka?
Protože dotyčná bába si myslela, že se svým požadavkem TUTOVĚ USPĚJE ... A byla TUTOVĚ poslána do patřičnejch končin, kam Slunce nesvítí.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od Habesan »

Yarda1 píše:Připomněl jsem si příhodu z doby her a malin nezralých.
t=75412&start=36
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
Heno
Příspěvky: 1900
Registrován: 21 bře 2015, 01:00

#18 Příspěvek od Heno »

Ak porovnávam s dneškom, je to úplne ok. V 90. rokoch to bolo najhoršie, vtedy fungovala klasická mafia, výpalné, SBS a veľká koncentrácia tlstých s krátkym krkom a hrubou retazou s ktorými dialóg nebol možný, najmä v prípadoch mechanicky poškodených mobilov kúpených na burze vo viedni. Proste ako vysvetlíš, že BGA po páde-prehybe dosky natrhol plôšku na doske s priechodkou do vnútornej vrsvy a preto sa fon samovoľne vypína a nedajbože by si to nahrieval hotairom a tá ploška by sa rozpadla a fon zrazu nejde vobec zapnúť... Proste vyhrážky od vybitia zubov po slovné spojenia typu "benzín ešte nie je taký drahý".
Tak v týchto prípadoch som prakticky telefón ani nechytil do ruky s vyjadrením, že sa to proste opraviť nedá a bohužial čierneho petra posunul inému servisu.

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#19 Příspěvek od Yarda1 »

Habesan píše:
Yarda1 píše:Připomněl jsem si příhodu z doby her a malin nezralých.
t=75412&start=36
No jo, no, tak už jsem zapomněl, že jsem se s tím pochlubil i dřív. Tak jsem to tam vymazal.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“