Co jste pøinesli zajímavého ze sbìrného dvora 3

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
dudo02
Příspěvky: 981
Registrován: 27 úno 2007, 01:00

#811 Příspěvek od dudo02 »

houmr píše:Predávajú ještě nezanená kupujú...
To je pravda. Ja sa ho však nechystám predať. Len ma zaujala tá cena...

Uživatelský avatar
houmr
Příspěvky: 858
Registrován: 01 lis 2016, 01:00
Bydliště: Dřísy nedaleko Staré Boleslavi

#812 Příspěvek od houmr »

Aukro, Bazoš či Sbazar je v tomto smyslu plný cen, které člověka zaujmou. Jen kupující je ignorují...

Uživatelský avatar
Thales
Příspěvky: 1163
Registrován: 26 lis 2006, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#813 Příspěvek od Thales »

Milan_F píše:
TAKJAN píše:výhybka taky docela poctivá.
Houby poctivá. Krabicáky vyházet a místo nich MKT nebo MKP. Možná si tím zachráníš dnes už hůře sehnatelné vejškáče (byť se žlutym vrchlíkem).
Když už měnit kondíky, nebylo by lepší dát do toho ještě kousek práce navíc a udělat tu výhybku rovnou novou? Návrh na to existuje, ani ani nijak zvlášť složitý a přeci jen je to někde jinde než ty původní.
V dohledné době bych se rád takto dostal k opravě mých ARS1034 se stejným osazením, od kterých se ke mě dostaly velice zachovalé skelety (původně vyhozené, málem skončily ve sběráku). Reproduktory v perfekt stavu na to mám skladem, takže zbývá jen vyrobit novou výhybku. Měřený návrh už mám.

Jinak to chce hlavně zatlumit ten vnitřní prostor, bez toho to jsou basy jak ze sudu, které hučí a bouchají, ale kontrolované basy nikde.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#814 Příspěvek od EKKAR »

foxrider píše:EKKAR: Smím-li se zeptat - kterou ŽOS máte na mysli? :D
Sorry za zpožděnou reakci - samozřejmě tu místní "žosku" tady v Český Třebový, dneska CZ LOKO.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#815 Příspěvek od Hubert_79 »

Gramo Sony PS-LX46P. Je to sám plast, primitivněji to snad ani vyrobit nešlo, ale má to MM přenosku a hraje to. Žádný hi-end (pochopitelně). Ale bylo mi ho líto nechat na kontejneru. Napájení 12V, zdroj nemám; ale Tesla BS 554 poslouží.
Přílohy
20181013_162234.jpg
20181013_162217.jpg
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#816 Příspěvek od rnbw »

Jednoduchy slusny gramofon. Lepsie ako tie sracky, co dnes predavaju - s USB vystupom ale krystalovou prenoskou :evil:

Plexi kryt chybal?

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#817 Příspěvek od Hubert_79 »

Nebyly tam ani panty... Chybí i ta guma na talíř, dal jsem tam nějakou co se mi válela doma, z NC300 či čeho.
No, přinesl jsem to domu, vrátil řemínek na místo, očistil, zapojil. Teď mi to hraje přes ten receiver JVC (taky z popelnice). Vlastně přemýšlím co s tím :P
Kupodivu není ulomená pacička, která jistí ramínko ve stojánku. Autostop a všechno to funguje. Má to dokonce dole šroubky na nastavení rychlostí (+ a -). Zřejmě to bude k nějaké midi sestavě.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#818 Příspěvek od rnbw »

Asi ten kryt niekto rozbil uz davno a vyhodil.

Ja som nasiel pri kontajneroch 35-ziarovkovu retaz na vianocny stromcek. Nejaka slusnejsia, lebo ma slusny kabel a na nom aj plastovy stitok v nemcine. Dokonca aj svieti, akurat dve ziarovky treba vymenit.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#819 Příspěvek od Hubert_79 »

Najde se ledasco. Před asi čtyřmi roky jsem našel u kontejnerů nové projekční plátno. Když se rozloží, tak plocha je cca 180 na 130 cm. Hledal jsem, kolik to stojí nové, když se to kupuje a ono asi 4000 8O
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
Sadra17
Příspěvky: 508
Registrován: 26 led 2013, 01:00
Bydliště: Netolice

#820 Příspěvek od Sadra17 »

jo najde, matka tam pracuje takže jsem v první linii výběru :lol: tak už jen to co potřebuju a funguje nemám potřebu opravovat všechno :lol:

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#821 Příspěvek od konosuke »

je to nejspíš hamba ale pár věcí z kontejneru mám, VHS stereo rekordér Maxton nebo dvd player Amboss a PC monitor Ašus, co jim chybí ? nic ! akorát ustřižena šňůra nebo DO bez kterého lze žit nebo sehnat náhradu...už jsem přitáhl dřevěný gramec Tesla (takový ten školní s repráky v deklu) a cívkače B101 a Unitra M2404 S které jsem zpeněžil za stovku na díly - nešlo o ten finanční efekt ale záchranu precizní mašiny před vandaly a kladivem na SD, mladým je to fuk a my starší jsme asi blbí, deformováni socíkem když video stálo jeden celoroční plat
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#822 Příspěvek od stasek »

Já bych se bál, že si s nálezem dotáhnu domů štěnice. Dnes se zase rozmáhají a DDT už není k mání.
Času dosti mám, trpělivost musím míti.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#823 Příspěvek od konosuke »

ale ne, dnes máme celou plejádu kapitalistické chemie k hubení škodné a štěnice jsou všadě, to jo ale na baterie :(
stačí týden karanténa v zimě na balkóně a je po štěnici (tedy živé)
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#824 Příspěvek od sinclair »

Velmi závisí na tom, z jakého kontejneru to taháte. Ve SD je riziko minimální, ale tahat něco z kontiše někde u vystěhovávaného baráku, kde vedle leží třeba zavšivený koberce a tak - to je už o hubu a musí jít o hodně vzácný, nebo cenný přístroj.
Klep-klep, nikdy jsem si domů žádný "bonus" nepřinesl, ale vím o hodně případech, kdy si kolegové dotáhli do baráku všelicos..

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#825 Příspěvek od Hydrawerk »

V nejmenovaném kontejneru jsem našel starý foťák Canon PowerShot A30. Začal se vyrábět roku 2002. http://www.azfoto.cz/fotoaparaty/canon-powershot-a30 Dost by mě zajímalo, kolik tehdy stál.
Pohání ho 4 AA články, vyžaduje CompactFlash kartu. Nějak funguje.
Přílohy
Canon PowerShot A30 p2.jpg
Canon PowerShot A30 p1.jpg

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“